Her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Ankara’nın ilk ve tek konsept balosu “MAGical Night” iş, sanat cemiyet ve bürokrasi hayatını ağırladı.

Genç ve başarılı iş adamı Can Çavuşoğlu eşi Seda Çavuşoğlu ve Beril Çavuşoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen geleneksel MAGical Night, Bilkent Otel’de gerçekleşti.

Şehrin en ihtişamlı gecesi MAGical Night, ünlü radyo programcıları Serkan Kızılbayır ve sunucu Sevilay Zeytun’un sunumu ile başladı.  Sponsorlara plaket takdimi ile başlayan gece; video mapping gösterileri ile büyüledi. Geceye bürokrasi dünyasının tanınmış isimleri katılırken; çok sayıda üst düzey yönetici ve cemiyet hayatının Zeynep-Emrah Yaykıran, Ebru-Deniz Demiryürek, Yeşim-Reha Tandoğan, Demet-Türker Naslı, Zeynep Karahan Uslu-İbrahim Uslu, Damla-Etkin Perçiner-Funda-Eda- Emre Bekişoğlu gibi sevilen simaları yoğun ilgi gösterdi. 

Beril Çavuşoğlu davetlilere bu güzel organizasyonda kendilerine eşlik ettiği için teşekkür etti.  Gecede imzası bulunanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Can Çavuşoğlu şunları söyledi: “Bu akşam bizimle birlikte olma nezaketini gösterdiğiniz için sizlere, kusursuz ev sahipliği için olmazsa olmazımız Bilkent Otel’e, Sponsorumuz NorthernLand başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim. Gecede emeği geçenlere teşekkür edip de bende emeği geçenleri atlamak olmaz. Her daim yanımda, canımda, aklımda olan, annem, babam, eşim, ablam, ofis kardeşlerim… Ve tabii ki siz değerli dostlarımıza layık olma yolunda tek bir vecizem var. Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere miras bıraktığı bir söz, “Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnızca bir şeye ihtiyacımız vardır. O da çalışkan olmak.”

Biz de buna uygun olarak Cumhuriyetin kurulduğu bu topraklarda Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile omuz omuza savaşmış, annesi Zübeyde Hanım’ı konağında korumuş ailelerin torunları olarak Başkent Ankara’mıza değer katmak, bir kültür oluşturmak ve Cumhuriyet değerlerine sahip çıkmak için 20 yılı aşkın süredir çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.” 

 Geceye Doğuş Çabakçor İmzası

Zeynep Türköz ve orkestrasının sahne aldığı MAGical Night’ta konuklar, orkestranın gece boyunca çaldığı yerli ve yabancı şarkılarla geç saatlere kadar eğlendi.  Zeynep Türköz sonrası sahne alan Doğuş Çabakçor ile eğlencenin arttığı gecede konuklar Çabakçor’un eşsiz performansı ile büyülendi. 1000 kişiyi aşkın davetlisi ile Ankara’nın smokin ve uzun elbise dress kodu ile dikkat çeken tek konsept balosu MAGical Night, ünlü tasarımcıların ellerinden çıkan elbiselerin ve smokinlerin yarışı ile de yıla damga vurdu.