gülsha cilt bakım serisi, doğal ve etkili ürünlerinden oluşan yeni “Gül Yolculuğu” setiyle, Sevgililer Günü için şık ve özel bir hediye seçeneği sunuyor.

Günümüz kadınına etkili ve keyifli cilt bakımı deneyimini en doğal yoluyla sunmayı amaçlayan gülsha, daha sağlıklı ve güzel bir cilt görünümü sağlıyor. “Rosa Damascena” güllerinden elde edilen esansiyel gül yağının nemlendirici ve antioksidan özelliklerini barındıran gülsha ürünleriyle Sevgililer Günü’nde sevgilinizi şımartın…


Gül Yolculuğu Seti: 1.999 TL


“GÜL YOLCULUĞU” SETİ

gülsha Arındırıcı Gül Tozu’yla pürüzsüz ve yumuşak bir cilt

Rosa Damascena güllerinin tozundan üretilen, doğal içerikli formülüyle gülsha Arındırıcı Gül Tozu, günlük cilt temizliği sağlıyor, cildi pürüzsüz ve parlak hale getiriyor. Nazik bir peeling etkisi yaratan Arındırıcı Gül Tozu, içeriğindeki gül esansiyel yağı ve pembe kil ile cilt tonunuzu eşitliyor. Kullanımında; yaklaşık bir tatlı kaşığı gül tozu, su veya gülsha tam gül suyuyla ıslatılıyor. Ovarak oluşturulan taze köpükler, dairesel hareketlerle yüz ve boyun bölgesine hafif masajla uygulanıyor ve durulanıyor.

Nemlendirirken çok yönlü koruma ve ferahlık hissi sağlayan Güzellik Misti

Hyalüronik asit ve çok yönlü koruma aktifi ile güçlendirilen gülsha Güzellik Misti, cildi dolgunlaştırıp elastikiyetini artırırken ince çizgilerin görünümünde azalma sağlayarak cildin pürüzsüz ve ışıl ışıl görünmesine yardımcı oluyor.  Cildi nemlendirip tazeleyerek sonraki bakım aşamalarına ve makyaja hazırlıyor. Hava kirliliği ve sürekli ekran kullanımından kaynaklı mavi ışığın oksidatif etkilerine karşı çoklu koruma sağlıyor. C vitamini ile eşit, yeşil çaydan daha güçlü antioksidan özelliği barındıran özel bir aktif içeren gülsha Güzellik Misti, serbest radikallerle savaşarak ciltteki kolajeni korumaya yardımcı oluyor.

Kusursuz bir cilt görünümü için gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi

Kuvvetli anti-aging özelliğiyle bilinen yoğun orandaki gül esansiyel yağı ve gülsha Tam Gül Suyu içerikli  gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, cilt mükemmelliği için bütünsel bir çözüm sunuyor. Gençlik Kremi, cilde ışıltı verirken onu yatıştırıyor ve dolgunlaştırıyor. İçeriğindeki nemlendirici aktif hyalüronik asit sayesinde cildi tazeliyor, esneklik kazandırıyor ve cildin dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Kolay emilen hafif formülüyle ciltteki lekelerin görünümü azalıyor, daha eşit bir cilt tonu sağlanıyor.


gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi ile yumuşacık eller

gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi, değerli gül esansiyel yağı içeren %99.8 doğal kaynaklı aktif bileşenlerin özel karışımından oluşuyor. Elleri nemlendirirken besleyen gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi, içeriğindeki Jojoba yağı, Avokado yağı, Aloe vera özü ile harmanlanmış gül esansiyel yağıyla cilt bariyerini güçlendirerek cildin kendini onarmasına yardımcı oluyor. Kolayca emilen ince yapısı ve rahatlatıcı kokusuyla ferahlık hissi veriyor, elleri ve tırnak etlerini yumuşacık yapıyor.

gülsha Gece Gül İksiri ile cilde yoğun bakım  

gülsha Gece Gül İksiri sıkı ve tazelenmiş, yumuşak bir cilde uyanmak için tasarlanan formülüyle, zamanla oluşabilecek kırışıkları ve sarkmaları önlemeye yardımcı oluyor. Cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı iksir, anti-aging etkili peptid karışımıyla zenginleştirilmiş ve yüksek kalite hyaluronik asitle harmanlanmış gül esansiyel yağı içeriyor. Gece boyunca cildin kendini onarım süreçleriyle sinerji içinde etki etmesi için akşam kullanılması tavsiye ediliyor.