Allium Bodrum Resort & Spa’da Bir Ege Masalı
Allium Bodrum Resort & Spa’da Bir Ege Masalı
Allium Bodrum Resort & Spa’da Bir Ege Masalı
Allium Bodrum Resort & Spa’da Bir Ege Masalı

Ege Denizi’nin ve Yunan Adaları’nın muhteşem manzarasına hakim eşsiz bir ortamda, “Evet,” derken ömür boyu sürecek yeni bir başlangıç. Gün batımının olağanüstü renkleriyle aşkınızı kutlamasına izin verin. Dalgaların tebriklerini kabul edin. Gökyüzündeki yıldızların sizin için gece boyunca konfeti gibi ışıldamalarını izleyin.Küçük bir balıkçı kasabası olan Yalıkavak’da konumlanmış olan Allium Bodrum’un gözlerden uzak, samimi ortamı düğününüzü unutulmaz bir anıya dönüştürecek. 

Kişiye Özel Lüks

Hayaliniz ister küçük ve samimi bir tören, ister büyük bir kutlama olsun Allium Bodrum Resort &SPA’da hepsini gerçekleştirebilirsiniz. Kendine ait özel bir koyda yer alan Allium Bodrum’un içinde yer alan farklı etkinlik alanları sayesinde, küçük kokteyller, büyük kutlama yemekleri ve partileri hayallerinizdeki gibi planlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kullanılabilecek alanların haricinde, alacağınız hizmet ve servislerde yine tamamen isteğinize göre planlanabilir.  

Romantik Anlar

Allium Bodrum, ince detaylar ve Bodrum’u her köşesinde hissedebileceğiniz dekorasyonu ve donanımı ile aynı zamanda, mükemmel bir balayı oteli. Bodrum’un en güzel gün batımı manzarası eşliğinde, romantik akşam yemekleri ve isterseniz sakin ama isterseniz eğlence ve dünyaca ünlü markalara kolaylıkla ulaşabileceğiniz muhteşem bir balayı tatili vaat ediyor.

Özellikle 2022 yılı davet ve organizasyonlarının gözde mekanı olacak Allium Bodrum’un uygun tarih alternatifleri için geç kalmayın.