‘POLAR NIGHT ’ SERİSİ İLE CİLDİNİZE GECE BAKIMI
‘POLAR NIGHT ’ SERİSİ İLE CİLDİNİZE GECE BAKIMI

Soğuyan havalarla birlikte kurumaya ve hassaslaşmaya başlayan cildinizin ihtiyacını, yoğun nem ve onarım sağlayan Fransa’nın doğal cilt bakım markası Polaar’ın ‘Polar Night’ serisi karşılıyor.

Işığın az olduğu kutup okyanuslarının uçurumunda yaşayan Rhodimenia Borealia adlı yosundan üretilen Polar Night serisi, cildi yeniliyor, canlandırıyor ve aydınlatıyor. Size, sabah uyandığınız andan itibaren pürüzsüz, yenilenmiş ve ışıltılı bir cilt ile karşılaşmak için vegan özelliği taşıyan bu ürünleri gece bakımınıza dahil etmek kalıyor.

POLAR NIGHT MASK – 50 ML. (Çok Yönlü Gece Maskesi)

%96’sı doğal içeriklerden oluşan Polar Night Mask, içeriğindeki kuzey yosununun canlandırıcı özelliği sayesinde cildi yeniliyor ve uyku süreniz boyunca cildi derinlemesine canlandırıyor. Gece boyunca ciltteki toksinlerin atılmasına yardımcı olan bu maske ile cilt daha pürüzsüz bir hale geliyor ve cildin oksijen ihtiyacı karşılanıyor. 

Fiyatı:475 TL

POLAR NIGHT CREAM – 50 ML. (Yenileyici Gece Kremi)

%95’i doğal içeriklerden oluşan Polar Night Cream,  stresli ve donuklaşmış cildi etkili bir şekilde yeniliyor ve rahatlatıyor. Aktif bileşenleri bakımından zengin, bu pürüzsüzleştirici gece bakım kremi dokusu ve içeriğindeki kuzey yosunu sayesinde sabahları ışıltılı bir ciltle uyanmanızı sağlıyor. 

Fiyat: 520 TL

POLAR NIGHT SET

Tüm cilt tipleri için ideal olan Polar Night Set, yüz ve vücut için nemlendirici ve besleyici ürünlerden oluşuyor. Sette yer alan Polar Night Cream 50ML (Yenileyici gece kremi), cildinizi onarır ve ışıltısını yeniden kazandırırken, Polar Night Body Balm 200ML (Nemlendirici vücut balmı) ise tüm vücudunuza ihtiyacı olan yoğun nemi sağlıyor. 

Fiyat: 915 TL.

Doğaya çok önem veren, paraben, mineral yağ ve alkol içermeyen formüllere sahip olan Polaar doğayı ve hayvanları koruma konusunda çok hassas. Doğayı koruma bilincinde olan bu eşsiz marka, doğayı korumak için bilimsel kuruluşlarla birlikte çalışıyor. 

Fransız kozmetik deneyiminden yararlanılarak Fransa’da üretilen Polaar, Türkiye’de sadece www.makyajtrendi.com ‘da satışa sunuluyor.