Türkiye’nin öncü moda markası NetWork, San Francisco kökenli ünlü kozmetik markası Benefit ile bir araya gelerek güzelliğe stil sahibi bir yatırım yapmanın en avantajlı yolunu sunuyor.

İş birliğine ait görsellere https://we.tl/t-mLZcuxxKDW linkinden ulaşabilirsiniz.

Alanlarında lider bu iki markanın özel iş birliği kapsamında; NetWork’ün Benefit’e özel tasarladığı çantası, Benefit’in en çok satan üç ürününün deneme boylarıyla birlikte seçili NetWork mağazalarında sınırlı sayıda satışa sunuldu.

Benefit pembesi rengi ve kübik tasarımıyla dikkat çeken çanta; The POREfessional Hydrate Primer makyaj bazı, Precisely, My Brow kaş kalemi ve They’re Real! Magnet maskaranın deneme boylarını içinde barındırıyor.

Takılıp çıkarılabilen zinciri sayesinde çok yönlü kullanım imkanı tanıyan bu harika NetWork x Benefit çanta, makyaj çantası olarak kullanılabildiği gibi modern tasarımı ile elde veya omuzda stilinizin tamamlayıcısı olmaya da aday!

Çantada yer alan ürünler ise mükemmel makyajın sırrını açığa çıkarıyor. İpeksi yumuşaklığa sahip makyaj bazı the POREfessional Hydrate Primer, cildi anında nemlendirme ve tazelemenin yanı sıra, makyajı sabitlemeye ve gözenekler ile ince çizgileri kamufle etmeye de yardımcı oluyor. Ultra ince uçlu kaş kalemi Precisely, My Brow Pencil, kaş tellerini taklit eden ince çizgilerle doğal bir kaş görünümünü destekliyor. Manyetik minerallerle zenginleştirilmiş yenilikçi formülü They’re Real! Magnet maskara ise 36 saat boyunca upuzun kirpikler vadediyor. Tüm bu harika ürünlere ek olarak, çantada Benefit alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir de hediye çeki bulunuyor.

Benefit’in “Güzel bir gülüş en iyi makyajdır” mottosunu desteklercesine görünümü ve fonksiyonelliğiyle pozitif duygular uyandıran NetWork x Benefit çanta, üç adet deneme boy Benefit ürünü hediyesiyle sadece 399 TL!

Sınırlı sayıda üretilen bu renkli çantaya seçili NetWork mağazalarından ulaşabilirsiniz.