Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Elite World Hotels; havuz başı, kır düğünü ve balo salonu konseptleri ile çiftlerin   hayallerini gerçekleştiriyor. Ayrıca sade bir törenle “evet” demek isteyen çiftlere de muhteşem bir nikah nikah atmosferi de sunuyor. 

Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Hotels; sosyal mesafeli, güvenli balo salonları, havuz başı ve kır düğünü konseptleri ile çiftlere günlerce konuşulacak düğün organizasyonu hizmeti veriyor. 

Özellikle estetik ve modern dış mimariden çarpıcı iç mekan tasarımlarına kadar her şeyin özel olarak hayata geçirildiği Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel; benzersiz konseptleri ile unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyor. 

Balo salonlarının ihtişamı ve konforunun yanı sıra; nikah seremonisi, özel asistan hizmeti, Executive Chef’lerinin ellerinden çıkan lezzetli menüler, düğün çiftlerine sunulan özel sürprizler de ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Ayrıca düğün merasimini Elite World Hotels’de gerçekleştiren çiftler Elite World Marmaris veya Elite World Sapanca Hotel’de 2 gece ücretsiz konaklayabiliyor. Bu arada ilk evlilik yıl dönümlerinde de Elite World Hotels’in misafiri olurken, müsaitlik durumuna göre balayı odalarında kalabiliyor. 

Doğa ile iç içe düğünün adresi Elite World Sapanca

Düğün merasimini doğa ile iç içe bir ortamda gerçekleştirmek isteyenler; Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’un görkemli geniş salonları ve havuz başı alanlarında yıllarca unutulmayacak bir düğün organize edebilirler. Kır düğünü yapmak isteyenler  ise Elite World Sapanca’nın Green Garden alanında “evet” diyebilir. Ayrıca düğün yerine nikah tercih edenlerde yine  doğanın kalbinde yer alan Elite World Sapanca’da hem misafirlerine hem de ailelerine unutulmayacak, duygu dolu anlar yaşatabilir.