Ayakkabı dünyasının en gözde markaları arasında yer alan Aquazzura, 70’ler New York’unun ışıltılı gece hayatından, çılgın dans partilerinden ve mücevherlerden ilham alan Sonbahar Kış 2021 Koleksiyonu ile exclusive olarak BEYMEN’lerde ve Beymen.com’da yerini aldı.

Markanınkurucusu ve kreatif direktörü Edgardo Osorio’nun imzasını taşıyan koleksiyon, New York gece hayatının en ikonik döneminden, Studio 54 yıllarından,  Ali MacGraw ve Bianca Jagger’ın sofistike tarzından ilham alıyor.

Koleksiyondaki çizme ve botların vahşi cazibesi, maxi veya ultra ince zincir detaylarıyla ışıldayan topuklu modellerin, sandaletlerin ve babetlerin zarafetiyle tezat oluşturuyor. Batıdan ilham alan botlarda, zikzak desenli shearling işlemeler ve özel el dokuması kilim desenleriyle oluşturulan Navajo vurgusu dikkat çekiyor. 

Parlak kristallerle bezeli yüksek stilettolar, sandaletler, platform ve zarif mule’lar New York gece hayatının göz alıcı ışıklarını anımsatıyor. Pop tonlarında renkli PVC ve rugan deri kullanımı koleksiyona büyüleyici bir canlılık getirirken, 70’lerin yıldızı ikonik disko topu formlu eğlenceli yeni topuk detayı ile göz kamaştırıyor.

Hollywood’un eski ihtişamından ilham alan “Boudoir koleksiyonu”, gözalıcı ponpon detayıyla ister evde, isterseniz günlük yaşama eğlenceli bir vurgu katmak için dışarıda kullanabileceğiniz modelleriyle 50’lerin Boudoir modeline modern bir yorum katıyor.