Kapadokya balayı otelleri arasında seçim yaparken, benzersiz Kapadokya manzarasını görme şansınız olduğunu unutmayın. Size balayınızda en güzel Kapadokya manzarasını vadeden oteli seçmeye özen gösterin. En güzel Kapadokya manzarası ise elbette Taşkonaklar otelinin teraslarından ve bahçelerinden görünmektedir. Konumu itibariyle size Kapadokya manzarasını harika bir noktadan izleme şansı sunan Taşkonaklar Kapadokya balayı oteli, balayınıza güzel küçük dokunuşlar yapacaktır. Her gece yatarken yıldızları, her sabah kalktığınızda Kapadokya manzarasını görebileceksiniz.

Mutlu ve huzurlu bir evliliğe adım atarken balayınızı da mutlu ve huzurlu geçirmek için balayı otelinizi doğru lokasyonda seçerek tatilinize bir sıfır önde başlayabilirsiniz. Kapadokya, balayı otelleri konusunda son derece güzel bir konumdur. Bahçeli küçük otel konseptiyle Taşkonaklar, Kapadokya’nın en yüksek noktası olan Uçhisar’da, şehrin gürültüsünden uzak, yalnızca kuş sesleri arasında bir balayına olanak tanır. Doğanın bir parçası gibi görünen ve sizi de doğanın içine çeken Taşkonaklar; size sessizlik, sakinlik, huzur, keyif, konfor ve en önemlisi mutluluk sunar.

Taşkonaklar şömineli balayı otelinde farklı oda tipleri arasında ihtiyacınıza en uygun olanında sizi kusursuz bir şekilde ağırlayalım. Dilerseniz deluxe odalarda sade bir balayı geçirebilir, dilerseniz de royal süit odalardan birini seçerek konforun ve lüksün tadını çıkarabilirsiniz. Taşkonaklar, balayı oteli konusunda ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir ve eksiksiz bir şekilde size sunar.Kapadokya balayı otelinin balayı keyfinizi en güzel şekilde yaşayabilmeniz için birbirinden farklı programlarla hazırlanmış balayı paketleri bulunuyor. Güvercinlik Vadisi’ne karşı konumlanmış süitler teraslarda bulunan jakuzilerinde Erciyes Dağı’na kadar uzanan manzaranın keyfini çıkartabilir, odalar bulunan şöminelerin başında kılşında keyif yapabilirsiniz. Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı manzarasına sahip restoranda Türk yemeklerinden oluşan menünün tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf çekilmek için en elverişli mekânlar da balayınıza renk katmak için Taşkonaklar’da!