LIERAC’TAN  OKSİJENİN GÜCÜ İLE NEMLENME MUCİZESİ!
LIERAC’TAN  OKSİJENİN GÜCÜ İLE NEMLENME MUCİZESİ!
LIERAC’TAN  OKSİJENİN GÜCÜ İLE NEMLENME MUCİZESİ!
LIERAC’TAN  OKSİJENİN GÜCÜ İLE NEMLENME MUCİZESİ!
LIERAC’TAN  OKSİJENİN GÜCÜ İLE NEMLENME MUCİZESİ!
LIERAC’TAN  OKSİJENİN GÜCÜ İLE NEMLENME MUCİZESİ!

Güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübe LIERAC, oksijen desteği ile cildin her katmanına bakım yapan serisi Hydragenist’i sunuyor! Doku oksijenizasyonu tekliğinden ilham alarak geliştirilen Hydragenist cildi derinlemesine nemlendiriyor, kırışıklıklarıve ince çizgileri dolgunlaştırarak cildin taze bir görünüm kazanmasınısağlıyor.

Cildin birincil ihtiyaçlarından olan oksijeni sağlayan Hydragenist serisi, hücre oksijenizasyonunu aktifleştirerek su tutucuların üretimini arttırıyor ve cildi derinlemesine nemlendiriyor. Özellikle cildin en çok neme ihtiyaç duyduğu zamanlarda aylarında, cildinize eşsiz bakımı sunarak, oksijenin gücü ile derinlemesine nemlendirme etkisi sağlıyor.

*Doku oksijenizasyonu: cilde saf oksijen, hyalüronik asit ve vitaminlerin derinlemesine püskürtülme tekniği.

HYDRAGENİST SERİSİ

HYDRAGENIST MOISTURIZING CREAM OXYGENATING REPLUMPING                                    Kuru ve Çok Kuru Ciltler için Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Krem

Nem oranı düşük olan kuru ciltler, daha erken dönemde  kırışıklık görünümü ile karşı karşıya kalır. Hydragenist serisinde yer alan kuru ve çok kuru ciltler için oksijen veren dolgunlaştırıcı nemlendirici krem, cilde oksijen vererek kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir. Cildi derinlemesine nemlendiren, besleyen, dolgunlaştıran krem, taze ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlar. Hyaluronik asit, biomimetik oksijen ve vernonia yapraklarından oluşan Hydra O2 kompleks sayesinde, taze ve ışıltılı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.                     

FİYATI: 399 TL

HYDRAGENIST MOISTURIZING CREAM-GEL OXYGENATING REPLUMPING                      Normal ve Karma Ciltler için Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Krem – Jel

Normal ve karma ciltler, kuru ciltlere oranla daha geç kırışsa da sarkma riski daha fazladır. İşte bu nedenle erken yaşlarda önlem almak oldukça önemlidir. Hydragenist’in normal ve karma ciltler için oksijen veren dolgunlaştırıcı nemlendirici krem-jel’i matlaştırıcı mikro pirinç pudraları ile zenginleştirilmiş içeriğiyle yağlı cilt görünümünü engeller. Cildi derinlemesine nemlendiren, dolgunlaştıran krem-jel, kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir. Hyaluronik asit, biomimetik oksijen ve vernonia yapraklarından oluşan Hydra O2 kompleks sayesinde, taze ve ışıltılı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. 

FİYATI: 399 TL

HYDRAGENIST MOISTURIZING SERUM OXYGENATING REPLUMPING                                 Oksijen Veren Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Serum 

Pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmanın yolu, cildi doğru nemlendirmekten geçer. Tüm cilt tipleri için ideal olan Hydragenist nemlendirici serum, içeriğindeki Hydra O2 kompleksi sayesinde, anında cildi nemlendirir. Yoğun dolgunlaştırıcı etkiye sahip krem, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. İkinci cilt etkisi sunan serum, içeriğinde bulunan gül suyu, yasemin, gardenya etkileyici kokusuyla kusursuz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. 

 FİYATI: 429 TL

HYDRAGENIST MOISTURIZING MIST

Oksijen Veren, Nemlendirici Misti

Uyandığınız andan itbaren dolgun bir cilt sağlayan sabah misti cildi güne ve günlük cilt bakım ritüeline hazırlar. Dolgun ve taze bir görünüm verir.

FIYATI : 279 TL  

HYDRAGENIST MOISTURIZING RESCUE MASK

Tüm Cilt Tipleri için Oksijen Veren, Dolgunlaştırıcı, Anında Nem Veren Maske 

Yoğun nemsizlik yaşayan ciltler için ideal olan Hydragenist maske, oksijen veren Hydra O2 kompleks, gliserin ve çiçek yağları sayesinde cildi anında nemlendirir ve dolgunlaştırır. Cilde nem banyosu yaptıran maske; kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir ve anında dolgunluk sağlar.

FİYATI: 289 TL

HYDRAGENIST MOISTURIZING EYE GEL

Nemlendirici, Pürüzsüzleştirici Göz Çevresi̇Bakim Kremi̇

Cildimize oranla daha ince yapılı, kurumaya ve mimik hareketleri sebebiyle ince çizgi oluşumuna yatkın göz çevresi; Hydragenist serisinin en yeni üyesi Eye Gel ile derinlemesine nemlenir, canlanır ve pürüzsüzleşir. Nemsizlik nedeniyle oluşan kırışıklıkları doku oksijenizasyonundan ilham alan teknolojisi ile düzeltir. Göz altında oluşan şişlikler ve koyu halkalara ödem atıcı doğal ekstre ile müdahale eder.  İçerisindeki Hydra 02 kompleksi ike göz çevresini anında nemlendirir ve dolgunlaştırır. Hydragenist Eye Gel parmak uçlarıyla uygulandıktan sonra soğuk etkili aplikatör başlığı kullanılır ve mükemmel pürüzsüzleştirici etki sağlanır. Her gün düzenli kullanımda 1. Aydan itibaren gözle görünür etki Hydragenist Eye Gel Hydra-Smoothing’de!

FİYATI: 339 TL 

HYDRAGENIST LIP BALM

DolgunlaştırıcıVe Nemlendirici Dudak Balmı

Dolgunluk veren dudak balmı, dudakları nemlendirirken anti-aging etki sağlar. Dudakları ; hava kirliliğinden, UV ışınlarından, soğuk ve rüzgardan korur. Doğal ve pembe renk seçenekleri ile anında parlaklık ve rahatlama hissi verir. 

FİYATI: 184 TL