Jumbo En Özel Sevgililer Günü Sofralarının Mimarı Olacak
Jumbo En Özel Sevgililer Günü Sofralarının Mimarı Olacak
Jumbo En Özel Sevgililer Günü Sofralarının Mimarı Olacak

Sevgililer Günü’nde özenle hazırlanmış, duyguları yansıtan bir masaya kim hayır diyebilir? Bu sene Jumbo’nun zamansız tasarımları ve en özel parçalarından hazırlayacağınız sürpriz akşam yemeği, içinizden geçen güzel duyguları şık bir sofrada taçlandırabilirsiniz. 

Zamansız tasarımları ile Jumbo, Sevgililer Günü’nde hazırlayacağınız ve sevdiğinizin kalbine dokunacak anlamlı sofraların mimarı olacak. Lezzetli yemeklere benzersiz görsellik katacak yemek takımları, çatal bıçak setleri , sofraları aydınlatacak şamdanlar, yemeklere eşlik edecek şık bardaklar ve ışıltılı aksesuarlar… Kısacası bu özel günü için hazırlayacağınız sofra yine Jumbo imzasını taşıyacak. Size kalan sevdiğinizin kalbine giden yolda onu en çok mutlu edecek menüyü oluşturmak ve sevginizi anlatmak…

Sadece beraber geçirilecek güzel anlar değil, aynı zamanda yıllandıkça değeri artacak ve o günü hatırlatacak hediyelerin adresi de Jumbo olacak. Kullandıkça yemeklere lezzet katacak pişirme grubu ürünleri, paylaştıkça anları daha da özel kılacak çay takımları, kahve sevenleri derinden etkileyecek kahve demlikleri, kupalar, termoslar ve daha fazlası… Yıllar içerisinde baktıkça o günü yeniden yaşatacak hediye alternatifleri sizleri bekliyor.  

Sevginin yıllarca süreceği sofralara, paylaştıkça değeri artacak anlara eşlik etmek için Jumbo sizleri mağazalarına ve www.jumbo.com.tr adresine bekliyor.