Doğa TAÇ’ın koruması altında!
Doğa TAÇ’ın koruması altında!

TAÇ, sürdürülebilir bir yaşam için doğa dostu ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Geri dönüştürülen pamuk ipliklerle hazırlanan TAÇ Reborn Yorgan Seti; nevresim gerektirmeyen yorganı, yumuşacık çarşafı, yastık kılıflarıyla TAÇ mağazalarında ve tac.com.tr’de yerini aldı.
  

‘Gelecek için Bugün’den başlayarak doğayı koruyan ve çevresel sürdürülebilirliği destekleyen ürünler tasarlayan TAÇ, yepyeni Reborn Yorgan Seti ile hem evlere hem dünyaya değer katıyor. Pamuk ipliklerin geri dönüştürülmesiyle elde edilen ve yaşam alanlarına yenilik getiren TAÇ Reborn Yorgan Seti, çevre dostu ev tekstilinde adeta fark yaratıyor. TAÇ Reborn Yorgan Seti; nevresim gerektirmeyen yorganı, yumuşacık çarşafı ve yastık kılıflarıyla evleri tazeliyor. Özel çantasında sunulan ve 6 farklı renk seçeneği bulunan yorgan seti yumuşacık dokusuyla uyku saatlerine doğallık katıyor. 

Sürdürülebilir bir dünya sorumluluğu kapsamında doğa dostu koleksiyonlara imza atan TAÇ’ın Reborn Yorgan Seti’ni incelemek isteyenler www.tac.com.tr’yi ve TAÇ mağazalarını ziyaret edebilirler.
 

TAÇ Reborn Yorgan Seti –  495 TL