L’Occitane’ın 2021 sürprizi Shea Happy koleksiyonu
L’Occitane’ın 2021 sürprizi Shea Happy koleksiyonu
L’Occitane’ın 2021 sürprizi Shea Happy koleksiyonu
L’Occitane’ın 2021 sürprizi Shea Happy koleksiyonu

Kuru ciltlerin mutluluk kaynağı L’Occitane, sevenlerini 2021’in ilk sürprizi Shea Happy koleksiyonuyla karşılıyor. Sınırlı sayıda üretilen serinin sabunları, canlandırıcı kokuları, tamamen doğal ve biyolojik olarak parçalanabilir dokuları ve çevreye duyarlı ambalajları ile sürdürülebilir güzelliğe öncülük ediyor.

Ortalama bir yetişkinin cildi iki metrekarelik bir alanı kaplar ve 20 km’den fazla kan damarına ev sahipliği yapar. Kılcal damarlarla bu uzunluk 40 bin km’ye erişir. Sürdüğümüz her krem damarlarımızı dolayısıyla cildimizin nem seviyesini etkiler. 

Çok sıcak su ile duş almamak, bol su içmek, L’Occitane Shea Butter serisini düzenli uygulamak cildinizin tek gerçek kurtarıcısı olabilir. Epidermis (cildin en dış tabakası), etrafındaki nem seviyesini yansıtma eğilimindedir. Cilt hücrelerinin üst katmanını yeniden nemlendiren ve nemi hapseden Shea Butter, doğal içeriğiyle kuru ciltle mücadelenin en önemli adımıdır. 

Sevgililer Günü’nün en düşünceli hediyesi!

Shea Happy Hand Cream 

Balmumu dokusu ile sevenleri için farklı bir sürpriz hazırlayan Shea Happy el kremi, ambalajındaki Shea yaprakları ile güneşin parlak renklerini temsil ediyor. Kokusu ile adeta mutluluk kaynağı olan el kremi  yoğun besleyici özelliği ile ellerinizi nazikçe nemlendiriyor, tazeleyici kokusu ile de gün boyu ellerinizde ferahlık hissi sağlıyor.

Shea Happy Hand Cream 30 ml  80 TL – Limited Edition

Shea Happy Ultra Rich Body Cream

Yüzde 25 Shea içeriği ile zenginleştirilmiş Shea Happy Ultra Rich vücut kremi, vücut bakımında yoğun nem bakımı sunuyor. Balmumu dokusu ile sevenleri için farklı bir sürpriz hazırlayan bu vücut kremi, ambalajındaki Shea yaprakları ile güneşin parlak renklerini temsil ediyor. Kokusu ile adeta mutluluk kaynağı..  Tazeleyici kokusu gün boyu vücudunuzda ferahlık hissetmenizi sağlıyor

Shea Happy Ultra Rich Body Cream 100 ml  240 TL – Limited Edition

Shea Happy Ultra Light Body Cream – Whipped
Yüzde beş Shea içeriği ile zenginleştirilmiş  Shea Happy Ultra Light vücut kremi, vücut bakımında yoğun nem bakımı sunuyor. Köpüksü dokusu ile sevenleri için farklı bir sürpriz hazırlayan bu vücut kremi, ambalajındaki Shea yaprakları ile güneşin parlak renklerini temsil ediyor. Kokusu ile adeta mutluluk kaynağı. Tazeleyici kokusu gün boyu vücudunuzda ferahlık hissetmenizi sağlıyor.

Shea Happy Ultra Light Body Cream 200 ml  320 TL  – Limited Edition

Shea Happy Shower Cream

Yüzde beş Shea içeriği ile zenginleştirilmiş  Shea Happy duş kremi, vücudunuzu nemlendirerek, nazikçe arındırır. Kremsi yapısı ile duş ritüeliniz sırasında vücudunuzda yumuşacık bir etki bırakır.

Shea severler için farklı bir sürpriz hazırlayan bu duş kremi, ambalajındaki Shea yaprakları ile güneşin parlak renklerini temsil ediyor. Kokusu ile adeta mutluluk kaynağı. Tazeleyici kokusu gün boyu vücudunuzda ferahlık hissetmenizi sağlıyor.

Shea Happy Shower Cream 250 ml 150 TL – Limited edition

SABUN SANATI

SHEA ile hem cildiniz hem gezegenimiz mutlu..

Sabun sadece cildiniz için değil, gezegenimiz için de en büyük temizlik ürünüdür. Cildinizi yoğun bir şekilde temizler, arındırır. Bakteri oluşumunu engeller, cildi kurutmadan nemlendirir.

L’Occitane yeni koleksiyonunda adeta sabun sanatını konuşturuyor. Palm oil içermeyen, yüksek oranda doğallık ve biyolojik olarak parçalanabilir olan yeni sabunları ile temiz içerik, çevreye duyarlı ve geri dönüştürülebilir ambalaj tasarımı ile de geri dönüşüm vaadini yerine getiriyor..

Temiz içerikli formül,

Cildi kurutmadan nemlendirme özelliği

Shea ve Badem her cilt tipi için uygun hatta çocuklarınız için bile.  

Shea Extra Rich Soap 
Yeni ambalajı ile içeriği de yenilenen Shea sabun serisi, Shea Sütlü sabun, Shea Verbena-Mine Çiçeği ve Shea Lavender-Lavanta kokuları ile ellerinizi, vücudunuzu yumuşacık bir his bırakarak temizler. Palm oil içermeyen, yüksek oranda doğallık ve biyolojik olarak parçalanabilir olan yeni sabunlar ile temiz içerik,  çevreye duyarlı ve geri dönüştürülebilir ambalaj tasarımı ile de geri dönüşüm vaadini yerine getiriyor..

Shea Milk Soap 100 gr  60 TL 

Shea Milk Soap 250 gr  85 TL 

Shea Verbena Soap 100 gr 60 TL

Shea Verbena Soap 250 gr 85 TL

Shea Lavender Soap 100 gr  60 TL

Shea Lavender Soap 250 gr  60 TL 

2 in 1 Scrubbing Soap  

Masaj Ritüeliniz peeling özellikli duyusal bir sabunla buluşursa..
L’Occitane’ın yeni ikisi bir arada özellikli peeling sabunları ile, duş sırasında cildinizde hem masaj keyfini yaşayın, hem de cildinizi nazikçe arındırarak nemlendirin. Shea ve badem koleksiyonlarına ait iki farklı seçenek sunan bu sabun serisi tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur.

Bir tarafı elinizle tutmanızı sağlamak için düz tasarlanmış peeling etkili sabunların, diğer yüzü masaj yapabilmeniz için yuvarlak pikotlar kullanılarak tasarlanmıştır..

Peeling etkisi için sabunun tüm yüzeyinde ve içeriğinde peeling noktacıklarını görebilirsiniz. Kullanım sonrası bile peeling etkisi devam eder ve cildinizi arındırır.

Palm oil içermeyen, yüksek oranda doğallık ve biyolojik olarak parçalanabilir olan yeni sabunlar ile temiz içerik,  çevreye duyarlı ve geri dönüştürülebilir ambalaj tasarımı ile de geri dönüşüm vaadini yerine getiriyor..

Shea Scrubbing Soap 125 gr  120 TL

Almond Scrubbing Soap 125 gr 120 TL Daha fazla bilgi için:
Focus Media Team

L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında:
Gerçek Bir Hikâye…

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor… Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE  ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri…Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor…

L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976’da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan’ın L’OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor…

Dünyada 2000’den fazla, Türkiye’de online dahil 36 mağazası bulunan L’OCCITANE’ın geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunuyor.

L’OCCITANE, sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağazaları ile dikkat çekiyor…