Oleg Cassini son dakika gelinleri için artık özel siparişli teslimat dönemini başlatıyor. Kısa sürede evlilik hazırlıklarını tamamlayacak gelin adayları için marka “off the rack” adını verdikleri yeni sistemle gelinlik alınır alınmaz aynı gün teslim etmek üzere yeni bir hizmet modeli geliştiriyor. Bu yeni sistemle gelin adayları mağaza denedikleri gelinliği yurtdışı tedarik ya da dikim sürecine takılmadan aynı gün içerisinde teslim alabiliyor. Yeni sistem, Ağustos ayı itibariyle tüm Oleg Cassini mağazalarında uygulanmaya başladı.

Gelinlerinin son ana kadar konforundan ödün vermeden yalnızca güzel anılar biriktirerek hazırlanmaları için tüm seçim süreçlerinde yanlarında olurken Düğününe Oleg Cassini’yle birlikte hazırlanan her gelin adayı son ana kadar sayısız alternatif sunan özel seçeneklerle kendilerini daha konforlu ve güvende hissederken olası sorunlarına da kolayca çözüm buluyor.

Özel siparişli ürünlerle ilgili detaylı bilgi alabilmek ve koleksiyonları inceleyebilmek için www.olegcassini.com.tr den en yakın mağazaların bilgisine ulaşabilir, online gelinlik randevusu oluşturabilirsiniz.