JOWAE DOĞAL AKTİF İÇERİKLİ FORMÜLLERİ İLE KARMA YAĞLI CİLTLER İÇİN YENİ ARINDIRMA SERİSİNİ SUNUYOR!
JOWAE DOĞAL AKTİF İÇERİKLİ FORMÜLLERİ İLE KARMA YAĞLI CİLTLER İÇİN YENİ ARINDIRMA SERİSİNİ SUNUYOR!

JOWAE DOĞAL AKTİF İÇERİKLİ FORMÜLLERİ İLE KARMA YAĞLI CİLTLER İÇİN YENİ ARINDIRMA SERİSİNİ SUNUYOR!

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, karmadan yağlıya dönük cilt tiplerini rahatlatmak için geliştirilen Arındırma Serisi’ne 3 yeni ürün ekliyor. Her ihtiyaca özel olarak hazırlanmış bir bakım ritüeli sunan Jowaé Arındırma Serisi, Sivilce Karşıtı Etkili Arındırıcı Sıkılaştırıcı Losyon, Sivilce Karşıtı Etkili Arındırıcı Bakım Jeli ve Sivilce Karşıtı SOS Bakım Jeli ile pürüzsüz bir cilt vaat ediyor!

Jowaé Arındırma Serisi cilt problemlerini hedef alarak cildin dengesini, uyumlu pH formülleri, sebum üretimini kontrol eden bileşenleri ve özel doğal içerikleri ile 7 günde etki sağlıyor! Etkili aktif içeriklerinden antioksidan etkili lumifenol, hint lotusu ve çay ağacı özü ile taze bir başlangıç Jowaé ile mümkün!

Jowaé Sivilce Karşıtı Etkili Arındırıcı Sıkılaştırıcı Losyon

Mükemmel bir cilt etkisi sunan Jowaé Sivilce Karşıtı Etkili Arındırıcı Sıkılaştırıcı Losyon gözenekleri sıkılaştırıyor, cilt yapısını eşitliyor ve pürüzleri gideriyor. %99 doğal kaynaklı içeriklerinden oluşan losyon antioksidan etkili lumifenol ve hint lotusu ile cildinize eşsiz bir koruma, onarma ve ışıltı veriyor. İçeriğinde yer alan arındırıcı çay ağacı özü, sebum üretimini dengelerken, asya esintili notaları cildinize anında tazelik sağlıyor. Karmadan yağlıya dönük ciltlerin kullanımına uygun losyon sabah akşam pamuk yardımı ile yüzünüze uygulanıyor.

Jowaé Sivilce Karşıtı Etkili Arındırıcı Bakım Jeli

Kusursuz bir cilt için global bakım sunan Jowaé Sivilce Karşıtı Etkili Arındırıcı Bakım Jeli %98 doğal kaynaklı içeriklerden oluşuyor. Antioksidan etkili lumifenol, hint lotusu ve arındırıcı çay ağacı özü yatıştırıcı ve matlaştırıcı etki ve cilt pürüzlerinde azalma sağlıyor. Hafif dokulu yapısı ile jel anında tazelik sunarken, cildinizde kadifemsi bir etki bırakıyor. Komedojenik olmayan bakım jeli sabah akşam cildinize uygulanıyor. %91 oranında fazla sebum salgısı oluşumunun önüne geçen jel aynı zamanda cildinize eşsiz bir ışıltı veriyor. 

Jowaé Sivilce Karşıtı SOS Bakım Jeli

Cildinize eşsiz bir silgi etkisi sağlayan ve cilde ihtiyacı olan arındırma etkisini sağlayan Jowaé Sivilce Karşıtı SOS Bakım Jeli anında gözle görülür etki sunuyor. Sabah akşam lokal bölgelere uygulanan bakım jeli %99 doğal kaynaklı içeriklerden oluşuyor. Hem karma-yağlı hem de hassas ciltlerin kullanımına uygun olan bakım jeli içeriğinde bulunan antioksidan etkili lumifenol, hint lotusu ve arındırıcı çay ağacı özü ile sivilce ve cilt pürüzlerinde azalmada hızlanma etkisi sağlıyor. Doğal aktif içerik bakuchiol ile zenginleştirilen formülü, ciltte yenilenme sağlıyor. 

Arındırma Serisi’nin Diğer Ürünleri

Jowaé Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

İçeriğindeki antioksidan etkili lumifenol ile cildi derinlemesine temizlemeye, hint lotusu ekstresi ile cildi arındırmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı oluyor. Jel yapısı, su ile temas ettiğinde köpüğe dönüşerek, cildin her katmanını derinlemesine arındırıyor. Uygulamanın ardından kirden arınmış ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlıyor. Karma ve yağlı ciltlerin kullanımı için uygun olan hafif yapılı jel ciltte hızlı bir şekilde emiliyor ve cildin doğal dengesine kavuşmasını sağlıyor. Mandalina, yasemin ve nane kokuları ile ciltte ferah bir his bırakıyor.

Jowaé Arındırıcı Kil Maskesi

Hızlı cilt dengeleyici etkisi ile temiz, arınmış ve mat bir cilt görünümü sunan Arındırıcı Kil Maskesi, içeriğinde bulunan antioksidan etkili luminefol, arındırıcı saf kil ve hint lotusu özü sayesinde cildinizi temizleyerek ışıltı kazandırıyor. Maskenin yumuşak ve hafif dokusu cildi arındırırken, nane, mandalina ve yasemin notaları cildinizde ferah bir etki bırakıyor. Yüzünüzde 5 dakika beklettikten sonra masaj yaparak durulayacağınız maske, cildinize peeling etkisi sağlıyor ve gözeneklerinizi derinlemesine temizliyor. Haftada iki kez uygulayacağınız arındırıcı kil maskesi, karma ve yağlı cilterin kullanımı için uygun.