Ariş Pırlanta’nın, Ocak ayı boyunca Miracle Koleksiyonu’nda gerçekleştireceği kampanyasıyla 2021 yılına ışıl ışıl bir merhaba diyeceksiniz.
Ariş Pırlanta’nın, Ocak ayı boyunca Miracle Koleksiyonu’nda gerçekleştireceği kampanyasıyla 2021 yılına ışıl ışıl bir merhaba diyeceksiniz.

Pırlantanın mucizevi ışığını yansıtan Miracle ürünlerinde yüzde 30 oranında fiyat avantajı sunan Ocak ayı kampanyası pırlantaseverlerin kaçırmak istemeyeceği bir fırsat olacak! Konuyla ilgili detaylı bülten ve görselleri ekte sunarız.

.Ariş Miracle Koleksiyonu’nun ışıltısı ile büyüleyin!Mücevherde ilklerin öncüsü Ariş Pırlanta’nın, Ocak ayı boyunca Miracle Koleksiyonu’nda gerçekleştireceği kampanyasıyla 2021 yılına ışıl ışıl bir merhaba diyeceksiniz. Pırlantanın mucizevi ışığını yansıtan Miracle ürünlerinde yüzde 30 oranında fiyat avantajı sunan Ocak ayı kampanyası pırlantaseverlerin kaçırmak istemeyeceği bir fırsat olacak!Mücevherde ilklerin öncüsü Ariş Pırlanta’nın, Ocak ayı boyunca Miracle Koleksiyonu’nda gerçekleştireceği kampanyasıyla 2021 yılına ışıl ışıl bir merhaba diyeceksiniz. Pırlantanın mucizevi ışığını yansıtan Miracle ürünlerinde yüzde 30 oranında fiyat avantajı sunan Ocak ayı kampanyası pırlantaseverlerin kaçırmak istemeyeceği bir fırsat olacak!Modern, şık ve göz alıcıAriş Miracle Koleksiyonu, uygulanan özel bir teknikle pırlantanın sonsuz ışığını tüm ihtişamıyla yansıtıyor. Ariş ustalığında sanatla işlenen, kusursuz bir işçilikle hazırlanan Miracle Koleksiyonu, sade, şık ve modern çizgileriyle göz alıcı seçenekler sunuyor. Koleksiyondaki parçalar, pırlanta ışığını kat ve kat artıran tekniği sayesinde tüm güzelliğini ışıl ışıl yansıtan yüzükler, kolyeler ve küpelerden oluşuyor. Günün her saatinde kullanılacak şekilde dizayn edilmiş olan koleksiyona ait takılarla, her an her yerde tüm gözler üzerinizde olacak.Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Miracle Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.