Divan Grubu çatısı altında hizmet veren Divan İstanbul, Rahmi M. Koç Müzesi’nde yer alan Halat by Divan ve Divan İstanbul Asia çiftlerin en güzel günlerini rüyaya dönüştürüyor. Her gelin ve damadın hayaline göre çeşitli konseptler sunan Divan İstanbul, Halat by Divan ve Divan İstanbul Asia hafızalardan silinmeyecek düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Divan İstanbul, Rahmi M. Koç Müzesi’nde yer alan Halat by Divan ve Divan İstanbul Asia hayatlarını birleştirirken heyecanını dostlarıyla paylaşmak isteyen çiftlere; deneyimli kadrosu, Divan kalitesini yansıtan lezzetli menüsü ve her tarza uygun tasarımlarıyla çok sayıda alternatif sunuyor.

Mutluluğa Divan İstanbul’da ‘Evet’ Deyin

Uzun yıllardır şehir merkezindeki konumu ve yüksek kalite anlayışıyla fark yaratan Divan İstanbul, çiftlerin en mutlu gününde de özenle hazırlanan organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Davet öncesinde çiftlere özel 2 kişilik menü tadımı sunan Divan İstanbul, düğün paketinde; 4 aşamalı düğün menüsü, yemek öncesi 1 saat süreli hoş geldiniz kokteyli, özel maket düğün pastası ve misafirlere ikram edilecek kişiye özel pasta, düğün öncesi hazırlıklar sırasında gelin ve damadın odasına servis edilecek 2 kişilik düğün menüsü, aileler için 2 hazırlık odası sunuyor. Divan İstanbul, masa düzenlemelerinde ise gümüş supla, tiffany sandalye ve gümüş şamdanlarla masal gibi bir düğün vadediyor. Düğün sonrasında ise balayı suitinde 1 gece konaklama ve odaya özel kahvaltı ikramının yanı sıra Divan Spa’da 3 ay içerisinde kullanılmak üzere çift kişilik İsveç Masajı hediye ediliyor.

Yarım yüzyılı aşkın süredir sektöre yön veren Divan Grubu, üstün servis ve seçkin yemek sanatını tüm ustalığıyla catering hizmetine de taşıyor. Divan İstanbul’un misafirleri, otelin birbirinden zengin catering konseptleri ile kendi seçtikleri mekanlarda sevdiklerine eşsiz lezzetler sunuyor. Divan’ın deneyimli ekibi, hafızalarda yer edecek davetler için özenle çalışıyor. Divan İstanbul’un catering hizmeti hayal edilen konseptleri en özel günlerde istenilen kişi sayısında en kusursuz haliyle sunuyor.

Halat by Divan İle Müzede Romantik Düğün

Haliç kıyısında denize nazır konumu ve Divan’ın deneyimli ekibiyle hizmet veren Rahmi M. Koç Müzesi’nde yer alan Halat by Divan, romantik bir düğün hayal eden çiftler için eşsiz bir alternatif. 20 kişiden 350 kişiye kadar açık ve kapalı düğün alanı seçeneklerine sahip Halat by Divan, geniş menüsünün yanı sıra zengin dekorasyon alternatifleri ve düğünü sıra dışı kılacak fotoğraf kareleri için eşsiz bir mekan sunuyor. Düğün günü gelin, damat ve yakın çevresi için hazırlık alanına sahip Halat by Divan, çiftlere evliliklerinin birinci yıldönümünde yine aynı mekanda kutlama fırsatı veriyor.

Rahmi M. Koç Müzesi’nde yer alan Halat by Divan, konusunda profesyonel ekibi tarafından sunulan zarif hizmetini, benzersiz lezzetini ve stilini farklı bir mekanda deneyimlemek isteyenler için dış ikram hizmetinde bir araya getiriyor.

Divan İstanbul Asia Düğün Sonrası Masaj Hediye Ediyor

Divan İstanbul Asia’da gerçekleşen düğünlerin ardından yorgunluk atmak çok daha keyifli. Düğünün ertesi gün hediye edilen 50 dakikalık Aromaterapi, İsveç veya Bali masajlarında biriyle rahatlamak mümkün.