İddialı ve cesur tasarımlardan hoşlanan kadın ve erkekler Gc’nin yeni koleksiyonunda aradığı o saati bulacak.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Gc, cesur ve şık tasarımlarıyla farkını ortaya koyuyor. Gc’nin kadınlar için tasarlanan modellerde Swarovski kristalleri başrolü kimseye kaptırmıyor. Çelik bileziği ve kasası pembe altın dokunuşlarla benzersiz bir çekiciliğe bürünen Gc’nin yeni modeli, Swarovski kristalleriyle kaplı kadranı ve bezeliyle göz alıyor. Siyah Swarovski kristallerinin kullanıldığı model ise zarafetiyle baştan çıkarıyor. Saatin silikon kayışının tamamında kullanılan Swarovski kristalleri, kendine siyah sedef kadranın tam kalbinde de yer buluyor.

Gc’nin erkek koleksiyonundaki yeni modeli, siyahın tasarımdaki gücünü bir kez daha ortaya koyuyor. Saatin pembe altın detaylarla zenginleşen siyah seramik bileziği ve sportif bir duruşa sahip kadranı iddialı bir görüntü sergiliyor. Gc’nin sportif şıklıktan vazgeçemeyen erkeklerin beğenisini toplayan bir diğer yeni modeli ise iddialı tasarımıyla fark yaratıyor. Saatin kablo ve vida detaylarına sahip kasası ve zengin kadran tasarımı, siyah silikon bir kayışla tamamlanıyor.

Gc koleksiyonunda yer alanerkek ve kadın saatlerini Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi:

GCY02014G2MF / 5.000 TL

GCY47004L1MF / 3.040 TL

GCY54002G2MF / 4.260 TL

GCY58003L2MF / 4.264 TL

Saat&Saat hakkında:

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak büyümesini sürdürdü. 2016 yılında dünya markası Welder’in tüm haklarını satın alan ve Wesse gibi kendi saat markalarını da portföyüne ekleyen Saat&Saat, 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını ve 2018’de ise Polo Trophy markasının dünya haklarını alarak global arenaya adım attı. Bugün Saat&Saat; Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 150 mağazası ve 400 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.