İngiltere’nin tamamen doğal içerikli ve ödüllü markası; The Organic Pharmacy’den özel bölgeleri tedavi ederek sağlıklı ve göz alıcı hale getiren %100 doğal çözüm.

Bahara girerken, değişen havalarla birlikte gelinliklerin ve kıyafetlerin modelleri ve dekolteleri değişerek daha cesur ve belirgin hale geliyor. Göğüs, boyun ve özel bölgelerin daha dikkatli bir bakıma ihtiyaç duyduğu bu dönemde kadınlar dünya yıldızlarının tercih ettiği marka The Organic Pharmacy’nin “Göğüs, boyun, özel bölge losyonuna” başvuruyor. Doğal içeriklerle formüle edilen ürün vücudun problemli bölgelerinde, göğüs tabanında, boyun ve dekoltede kırışıkların görünümünü azaltarak sıkılaştırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda dekoltede tonlama sağlar.

Kullanım Önerisi: Temiz ve kuru cilde aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak uygulanması önerilir.

The Organic Pharmacy Hakkında:

The Organic Pharmacy; ihtiyacınız olan her bir bakım için ürünler geliştirerek sizin için en iyisini sunmaya çalışır.

The Organic Pharmacy 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren fitofarmasötikler (Bitkiler & homeopati), yüksek teknoloji doğal cilt bakımı ve tedavileri konusunda uzmanlaşmış bir İngiliz dermokozmetik şirketidir. En iyi organik içerikler ve kaliteli hizmet ilkelerini benimseyen marka, uzmanlarıyla birlikte yaptığı çalışmalar ile kişisel cilt sağlığı ve bakımı konusunda sektörünün öncü markası olmayı başarmıştır. 5 kıtada anne-bebek, makyaj, cilt bakımı, kişisel bakım ürünleri olmak üzere birçok segmentte meraklılarına ürünler sunuyor. The Organic Pharmacy ürünleri yapay renklendiriciler, kokular, petrokimyasallar ve koruyucu maddeler içermez. Şirket, hayvanlar üzerinde test yapmıyor çevreye ve adil ticarete saygı duymaya inanıyor. Ürünler Türkiye’de Raffles Spa’da ve seçili eczane ve sitelerde bulunabiliyor.