Hayalperest Kadınlara Özel Bir Parfüm; Victoria’s Secret Dream Angel
Hayalperest Kadınlara Özel Bir Parfüm; Victoria’s Secret Dream Angel

Victoria’s Secret’ın yeniparfümü Dream Angel bütün parlaklığıyla karşınızda. Hayalperest kadınlar gibi ışıltı ve sürprizlerle dolu bir koku sunan Victoria’s Secret, onlar gibi ilham dolu bir parfüm yarattı. Gökkuşağının yarattığı parlak prizma yansımasından yola çıkan Dream Angel, altın çileğin kokusunu odunsu notalarla ve kremsi vanilya ile dengeliyor ve ortaya parlak, göz alıcı bir koku çıkıyor. Saf yaseminin kadınsı bir çiçek aroması kattığı koku, amber kristalleriyle tamamlanıyor ve Dream Angels’i bir üst seviyeye çıkartıyor.

Victoria’s Secret’In en son kokusu Dream Angels, feminenliğin hiçbir sınır olmadan yansıtılmış hali. Duygusal, eğlenceli, kendine güvenen ve hassas bir koku… Bu benzersiz kokuyu keşfetmek için Victoria’s Secret mağazalarına uğramayıunutmayın.

Victoria’s Secret Hakkında:

Victoria’s Secret, iç giyim ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. Lbrands grubuna dahil olan Victoria’s Secret markasının dünyada 1500’den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası olup hızla büyümeye devam etmekte.