Mevsim geçişleri oldukça kafa karıştırıcı olabiliyor. Kıştan çıkıp yaza doğru yol aldığımız aylarda montumuzu elimize mi alsak, üstümüzde mi taşısak, bilemediğimiz bahar mevsimi için Altınyıldız Classics’ten ideal öneriler sizi bekliyor.

İşte hem soğuklardan koruyacak hem de adım adım yaklaşan ilkbahara karşı hazırda tutacak birbirinden güzel stil önerileri…

Trendleri kendi çizgisinde başarıyla yorumlayanerkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics’in bomber montları, ilkbahara geçişin kurtarıcısı olurkenyeni mevsime ayak uydurmak için erkeklere şık, rahat ve keyifli bir kullanım sunuyor.

Ayrıca koleksiyondaki hafif ve ince olmasıyla ön plana çıkan puffer montlar, farlı renk alternatifleriyle stil sahibi şehirli erkeklere günlük yaşamda ayrıcalıklı bir stil kazandırıyor.

Geçiş döneminin ara bulucu parçaları Altınyıldız Classics ceketler ise mevsim geçişlerinde dış giyim rolü üstlenerek işlevsellik alanını genişletiyor. Ayyıldız Classics ceketmodelleri, farklı tarzlara hitap eden kesimleri sayesinde pek çok durumun kurtarıcısı oluyor. Gündelik giyimin vazgeçilmezi olan Jean pantolonlar, ceket kombinleri için favori parçalar arasında yer alıyor. Casual şıklık yakalayabileceğiniz blazer ceketler, cesur tercihler yapmanıza olanak tanırken, bisiklet yaka T-shirtlerden klasik kesim gömleklere kadar çeşitli parçalarla birlikte zahmetsizce kullanabilirsiniz. Altınyıldız Classics ceket modelleriyle giyiminize hareket katabilir, ceket içine kazak çözümleri ya da kontrast renkli veya ton sür ton oluşturacak gömleklerle ile tarzınızı zenginleştirebilirsiniz.

Geçişsezonunun öne çıkan parçalarına Altınyıldız Classics mağazalarından ve altinyildizclassics.com adresinden ulaşabilirsiniz.