INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum içeriğindeki doğal yağlarla kaş ve kirpiklerinizi besliyor ve canlandırıyor.

Özellikle mevsim geçişlerinin yaşandığı dönemlerde kaş ve kirpiklerimiz daha fazla hassaslaşıyor ve özel bakıma ihtiyaç duyuyor. INCIA %100doğallığı BioArge Laboratuvarı’nda onaylanan Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum ile kaş ve kirpik dökülmelerinin önüne geçerek dolgun bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Tamamı doğal bitkilerle soğuk sıkım teknolojisi ile üretilen özel yağların yer aldığı INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum, çarpıcı bir görünüm ve güzel bakışların sırrını ortaya koyuyor.

INCIA ile doğanın mucizesini keşfedin!

INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum, içeriğindeki Argan, Tatlı Badem, Susam, Kayısı Çekirdeği ve Hint Yağı ile E vitamini sayesinde kaş ve kirpikleri besliyor ve dökülmeye karşı koruma sağlıyor. Mucizevi serum, kıl kökü hücrelerini besleyerek daha güçlü kaş ve kirpiklerin çıkmasına destek oluyor.

*Her 10 Kişiden 9’unda 4 haftada gözle görülür sonuç sunan Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum, kaş ve kirpiklerinizin daha sağlıklı uzamasını sağlıyor.

Kullanım Önerisi: INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum’u temiz parmağınıza bir damla damlattıktan sonra kaş ve kirpiklerinize uygulayabilirsiniz.

INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum tüm seçkin eczanelerde ve www.incia.com.tr’de sizleri bekliyor.

*Bağımsız Dermscan laboratuvarlarında elde edilen test sonuçlarıdır.

INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum: 76 TL