Şıklığın güçlü tasarımlarda hayat bulduğu Vakko İlkbahar-Yaz 2020 erkek koleksiyonu, şehrin hızı ve sahillerin canlılığını tasarımlara taşıyor.Vakko, İlkbahar-Yaz sezonunda erkek tasarımlarını güncel kumaş, güçlü tasarım, sürdürülebilir stil ile bir araya getirerek modaya yön veriyor.
Şehrin yoğunluğu ve hızı, sahillerin canlılığı ve enerjisinden ilhamla detaylandırılmış her bir parça, Vakko erkek koleksiyonunun öne çıkan tasarım ögelerini oluşturuyor.
Tasarımların tek başına taşıdıkları önem kadar birbiriyle takımlanması da sezonu belirleyen trendi yorumuluyor. Takım elbiseler, emprime Havana gömleklerle uyum içinde, t-shirt, gavroş ve sneaker ile birlikte kullanılarak sezon modasını yansıtıyor. Şehir hayatına yazın enerjisini getiren koleksiyondaki ceketler de öne çıkan detaylar arasında bulunuyor. Kravat ile kullanıldığında iş hayatının, t-shirt ile kullanıldığında ise günden geceye geçişteki rahat şıklığı yansıtan ceketler, erkek koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında. Kumaş ve deri gömlek ceketlerin yaz aylarında bermuda, loafer veya sneaker ile uyumları, erkek modasının en detaycı anlayışıyla koleksiyondaki yerini alıyor.
İpli rahat kesimli pantolonlar,birkaç sezondur süren popülerliğini bu sezonda sürdürüyor. Takım elbise kombinlerine uyumları ile Havana ve emprime gömlekler, ipli pantolonlarla ve espadrillerle buluşuyor. Zamansız bermudalar, pilili, ipli, çizgili, keten, koton gibi tüm yorumlarıyla yaz aylarındaki vazgeçilmezlerden biri olarak koleksiyondaki yerini alıyor.
Vakko İlkbahar-Yaz 2020 erkek koleksiyonu tüm Vakko mağazalarında ve Vakko online shop’ta.