KİLO VERMENİN, İŞTAHI BASKILAMANIN KOLAY YOLU; REZONANS TERAPİLERİ
KİLO VERMENİN, İŞTAHI BASKILAMANIN KOLAY YOLU; REZONANS TERAPİLERİ
KİLO VERMENİN, İŞTAHI BASKILAMANIN KOLAY YOLU; REZONANS TERAPİLERİ

Rezonans terapilerinin güçlü  etkisi metabolizmanın dengelenmesi ve kilo vermeyi engelleyen ruhsal/fiziksel problemlerin ortadan kaldırılmasıdır,en çok bilinen etkisi ise iştahın kapanmasıdır.

 Bu işlem kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. Bu terapi karbonhidrat gurubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri çok da büyük çaba sarfetmeden, otomatikman azalır. Hangi Gıdalar….

Hamurişleri:  Rezonans terapisi unlu gıdalar üzerinden kullanıldığında hem vücudun bu gıdaya karşı isteği azalmakta, hem bu gıdanın yarattığı birçok sağlık probleminde düzelme olmaktadır. Ayrıca glüten,laktoz  intoleransının yarattığı problemleri ortadan kaldırır.

Şekerli gıdalar – Tatlılar: Sigara ya da diğer uyuşturuculara çok benzer bir şekilde bağımlılık yaratır. Bu “düşkün olma” , “çok yeme”  “çok sevme” hali bu terapiler ile giderilebilir.

Çikolata
Çok şekerli meyvalar

Tuz
Kahve
İnek sütü ürünleri

Ruhsal sorunlar,Stres

Diğer gıdalar: Kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü “problemli” gıda için  kullanılabilir.

Rezonans terapilerinin ilk etkisi kişinin ruhsal durumu üzerindedir ve fiziksel haldeki iyileşmelerin de bunu takip etmesi beklenir.

Sigarayı bırakmak

Alkolü bırakmak

Alkol bağımlısı olan kişide alkol üzerinde yapılan terapiler kişinin isteğini azaltmakta ve kişinin alkolü tamamen bırakmasını kolaylaştırmaktadır.

Sigarayı bırakma rezonans terapilerinin en bilinen kullanım alanlarından birisidir. Kişinin içtiği sigara üzerinden yapılan seanslar ile kişinin sigara isteğinin azalması, ruhsal olarak sakinleşmesi ve sonuç olarak sigara bırakma sürecini rahat geçirmesi beklenir. Uzun süredir sigara kullanmış olan fiziksel bağımlılığı yüksek kişilere özellikle önerilir.

Rezonans terapileri temel olarak detoks temelli terapilerdir. Vücudun reaksiyon verdiği toksik maddelerin bulunması ve bu maddeler üzerinden yapılan frekans silme seanslarının vücutta birçok farklı seviyede farklı iyi etkilere yol açması beklenir.

Detoks

Rezonans terapileri hiçbir sağlık sorunu olmayan kişiler için bile vücudun temizlenmesi , kendini iyileştirme mekanizmalarının uyarılması ve ruhsal denge için kullanılır. Bu özelliği ile rezonans terapileri sağlık problemi olsun yada olmasın herkes için önerilir.

Alerjiler

Bilinen alerjilerin yanında vücudun hangi maddelere karşı reaksiyon verdiği bulunur ve terapiler tüm bu olası alerjenler üzerinden yapılır.