Flormar’ın bitkisel içeriklerle zenginleştirilen “Fusion Power Foundation Serum” fondöteni, içeriğinde bulunan yosun özü , yeşil çay özleri sayesinde cildi anında nemlendirken; pürüzsüz, yenilenmiş ten görünümü vererek doğallığın ve ışıltının keyfini yaşamaya davet ediyor.


Damla aplikatörü sayesinde kolay uygulama sağlayan Fusion Power Serum Foundation; orta kapatıcılık ve canlı bitiş arayan, kuru, normal ve karma ciltler için bire bir. Ciltteki kusurları ve renk eşitsizliklerini doğal bir şekilde gidererek cildine canlı bir görünüm kazandıran bu fondöten makyaj çantanın vazgeçilmezi olacak.

İnce yapılı ve orta kapatıcılığa sahip Fusion Power Serum Foundation, ciltte yokmuş hissi yaratırken ciltteki kusurları ve renk eşitsizliklerini doğal bir şekilde gideriyor ve cilde canlı bir görünüm veriyor.

İçeriğindeki SPF 20 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken; yosun özleri ile cildi pürüzsüzleştirir ve nem dengesi sağlar, yeşil çay özleri ile cildi canlandırır.

Yaşlanma karşıtı formülü sayesinde, düzenli kullanımda ince çizgilerin azalmasına yardımcı olan Fusion Power Serum Foundation, 7 ton alternatifi ile seni bekliyor.