Her gün özenle takip ettiğiniz cilt bakım rutininizin sonuçlarını anında görmek ne kadar harika olurdu! Göz çevresindeki kırışıklık ve koyu halkalar ifadenizin anında değişmesine sebep olurken bazen kullandığınız kremler aynı hızda size çözüm sunamayabiliyor. Lyn Instant Lifting Effect Eye Cream, anında etkili bir göz kremi ve kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir ürün.

Kaz ayakları ve kırışıklıklar maalesef hepimizin en büyük problemi. Uzmanlar göz çevresindeki yaşlanmanın yüzün geri kalanından çok daha erken başladığını ve daha hızlı ilerlediğini söylüyor. Bunun nedeni ise göz çevresindeki derinin daha ince olması, daha az yağ üretmesi… Bu nedenle de daha zayıf bir bariyer oluşturduğundan nemi çabuk kaybetmesi. Peki, buna ‘dur’ demek mümkün mü? Lyn Anında Etkili Sıkılaştırıcı Göz Kremi (Instant Lifting Effect Eye Cream) ile bunu sağlamak mümkün.

Bu ürünü bu kadar farklı kılan, sonuçları için haftalarca beklemek zorunda olmamanız. Özel formül ile anında gözaltı torbalarınızdan ve kırışıklıklardan kurtulmaya etkili bir çözüm sunuyor. Lyn Anında Etkili Sıkılaştırıcı Göz Kremi’nin anlık etkisi iki önemi mineralden kaynaklanıyor. Özel içeriği gözaltındaki torbaların ve göz çevresindeki kırışıklıkların görünümünün 90 saniye içinde kaybolmasını sağlıyor.

Cildi yaşlanma belirtilerine karşı koruyan ve onaran peptid kompleksi ile zenginleştirilen bu ürün ile tanışıp göz çevrenize hak ettiği bakımı vermeye ne dersiniz?

Lyn, Instant Lifting Effect Eye Cream (Anında etkili sıkılaştırıcı göz kremi); 270,50 TL