Kore’nin Pure Aura ve JiinJu Yüz Maskeleri İle Eğlence Zamanı
Kore’nin Pure Aura ve JiinJu Yüz Maskeleri İle Eğlence Zamanı
Kore’nin Pure Aura ve JiinJu Yüz Maskeleri İle Eğlence Zamanı

Kore’nin eğlenceli ve her cilt tipine uygun maskeleri Pure Aura ve JiinJu yalnızca Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de!

Türkiye’de kişisel bakım ve güzellik denildiğinde akla gelen ilk adres Watsons, Kore güzelliğini müşterileriyle buluşturduğu K-Beauty ailesini Pure Aura ve JiinJu’nun maskeleriyle genişletmeye devam ediyor.

Pure Aura Kağıt Maskeleri Hologramın Büyüleyici Etkisini Cildinize Taşıyor

Kore markası Pure Aura, 3 yeni kağıt maskesiyle maske meraklılarına harika bir cilt bakım deneyimi sunuyor. Cilt bakımından vazgeçemeyen ve evinde yapacağı pratik uygulamalarla cildinin ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin çok seveceği Pure Aura’nın Hologram serisindeki Cosmic Shimmer, Halo Glow ve Karma Glitter eğlenceli ambalajları ve etkili özellikleriyle dikkat çekiyor. Cildini yatıştırmak, nemlendirmek ve sıkılaştırmak isteyenler için vazgeçilmez bir bakım sunan kağıt maskeler evde SPA deneyimi sunuyor. İki katmana sahip bu maskelerin bir yüzündeki aktifleşmiş kömür cilde derinlemesine bir bakım sağlarken, maskenin diğer tarafındaki folyo ise nemin buharlaşmasını engelleyerek cilde daha fazla nüfuz ediyor.

JiinJu, Vegan dostu kağıt maskeleri ile maske tutkunlarının gözdesi oluyor.

  • Altın Gibi Parlayan Ciltler: JiinJu Gold Foil kağıt maske; cilde sağladığı altın ışıltısıyla deneyenleri kırmızı halıda yürüyormuş gibi değerli ve özel hissettiriyor. İçeriğindeki gerçek altın, elma ve kiraz özleri sayesinde cilde mükemmel bir parlaklık ve bakım sağlıyor. Vegan kağıt maske cilde verdiği parlaklık sayesinde filtre ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
  • Süper Nemli ve Bakımlı: Yüksek neme ihtiyaç duyan bir cilde sahip olanlar aradıkları tazeliği ve yenilenmeyi JiinJu Avocado kağıt maskede buluyor. Vegan maske içeriğindeki Alman papatyaları, sodyum hiyalüronat ve Uzakdoğu’nun bitkilerinden gotu kola cildi nemlendirmeye, beslemeye ve gözenekleri sıkıştırmaya yardımcı oluyor.
  • Köpükten gelen güzellik: Uzakdoğu’nun favori besinlerinden olan soya fasulyesi ve oksijen köpükleri içerğine sahip JiinJu Bubble kağıt maske, cildin doğal ışığının ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Cilde uygulandığında köpük oluşturan kömür içerikli formülü sayesinde cildi pürüzsüzleştirerek aydınlatmaya yardımcı olan vegan Bubble kağıt maske, ise derinlemesine bir temizlik sunuyor.
  • Şimdi eğlence zamanı: Vahşi doğanın sevimli canlılarından panda ile cilt bakımını eğlenceye dönüştüren Jiinju Panda kağıt maske, içeriğindeki canlandırıcı özler sayesinde cilde parlaklık ve canlılık kazandırıyor. Panda maske, içeriğindeki elma, papatya ve lavanta özleri sayesinde cildi sakinleştirerek cildin enerjisini geri kazanmasına yardımcı oluyor.
  • Salatalık Özü İle Daha Genç ve Canlı Ciltler: Cilt bakımının en bilinen yardımcılarından biri olan salatalık şimdi maskede hayat buluyor! Jiinju Cucumber kağıt maske, cildi nemlendirerek daha taze görünmesini sağlıyor. Formülündeki Japon hanımeli ve Gingko bitkilerinin de yardımıyla susayan cildin yardımına koşan vegan Jiinju Cucumber kağıt maske, düzenli kullanım sonrasında genç ve canlı bir görünüm vadediyor.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

***

Pure Aura Cosmic Shimmer Hologram kağıt maske16,95 TL

Pure Aura Halo Glow Hologram kağıt maske16,95 TL

Pure Aura Karma Glitter Hologram kağıt maske16,95 TL

JiinJu Gold Foil kağıt maske: 14,95 TL

JiinJu Avocado kağıt maske: 14,95 TL

JiinJu Bubble kağıt maske: 14,95 TL

JiinJu Panda kağıt maske: 14,95 TL

JiinJu Cucumber kağıt maske: 14,95 TL