Dünya modası rüzgarı Wish More Hotel “Evlilik Fuarı”nda esti
Dünya modası rüzgarı Wish More Hotel “Evlilik Fuarı”nda esti
Dünya modası rüzgarı Wish More Hotel “Evlilik Fuarı”nda esti

Wish More Hotel İstanbul’un düzenlediği “Evlilik Fuarı”nda, hayalleri süsleyen bir düğünün vazgeçilmezleri olan gelinlikten saç ve makyaj tasarımına, kına gecesinden düğün organizasyonuna kadar aklınıza gelen ne varsa gelin ve damat adaylarıyla buluştu.

Evlilik Fuarı’na katılan ve düğününü Wish More Hotel İstanbul’un şık ve modern balo salonunda yapmayı planlayan çiftler için, heyecan dolu bir çekiliş düzenlendi. Çekiliş sonucunda ise, çiftlere sürpriz hediyeler verildi.

Modern mimarisi, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve gönülden servis yaklaşımı ile konforlu ve keyifli bir deneyim sunan Wish More Hotel İstanbul, 15 Aralık 2019 Pazar günü düzenlenen “Evlilik Fuarı” ile düğün organizasyonlarındaki en son trendleri Türkiye’ye taşıdı.

Unutulmaz aşk hikâyelerini eşsiz bir düğünle taçlandırmak isteyen çiftlerin katıldığı Evlilik Fuarı, 2020 trendlerini içeren Saç & Makyaj Show, Kına Show ve iki farklı markanın gelinlik defilesi ile devam etti. Özel gelinlik tasarımlarıyla podyuma çıkan Venezuela 2019 Miss Turizm Kainat Güzeli Berlis Franquiz, dünyanın önde gelen gelinlik markalarının moda esintisini, Türk podyumuna taşıdı.

Hayalleri süsleyen şık alternatifleri, kolay ulaşılabilir lokasyonu ve konforu ile hayatlarının en önemli gününü, deneyimli ellerde olmanın verdiği huzur ve keyifle geçirmek isteyenlerin öncelikle tercih ettiği Wish More Hotel İstanbul, bu kapsamlı organizasyon ile evlilik yolunda ilerleyen çiftlere unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Wish More Hotel Istanbul hakkında:

Wish More Hotel Istanbul, 2016 yılında Bayrampaşa’da hizmete açılmıştır. 5 yıldızlı otel kategorisindeki otel, metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Wish More Hotel Istanbul’un 29’u süit toplam 198 odası, bir konferans salonu ve bir balo salonunun da içinde yer aldığı 10 toplantı salonu, açık etkinlik alanı ve restoranı bulunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu Wish More Fitness & SPA hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açıktır. Wish More Hotel, Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedeflemekte, otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonu ile faaliyet göstermektedir.