Şehrin merkezinde, ilham veren mimarisi, dünya standartlarındaki donanımı ve dermatoloji, estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik alanlarında Türkiye’nin önde gelen uzman kadrosuyla,

ihtiyaçlara yönelik etkili çözümler sağlayan Doku Tıp Merkezi,

daha ilk seansta, başta gıdı ve çene altı sarkmaları olmak üzere

yüz ve boyun bölgesinde zamanın izlerini geriye alan,

cildi hızla sıkılaştıran yeni nesil Endolift ile

fark yaratmaya devam ediyor.

2018’de kapılarını açan Doku Tıp Merkezi, alanında sahip olduğu deneyim ve tecrübeleriyle sunduğu dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile her geçen gün daha da büyük ilgi görüyor. Dünya çapında bir üne sahip olan Dr. Serkan Aygın tarafından kurulan merkez, yerli – yabancı, herkesin hayatına güzel ve ayrıcalıklı “Doku”nuşlar katmak için özenle çalışıyor.

Doku Tıp Merkezi, zamanla kaybolan, pürüzsüz cilt görünümü, deforme olan yüz hatları, yer çekimine yenik düşerek kendini gösteren gıdı, çene altı sarkmalar konusunda, daha ilk seansta etki eden bir çözüm sunuyor; yeni nesil Endolift… Medikal estetik dünyasının alamet-i farikası olarak bilinen Endolift’in 3. nesil lazer donanımına sahip olan son jenerasyon formatıyla zamanın istenmeyen etkilerini geriye saran Doku Tıp Merkezi, ortalama 1 saatlik bu uygulama ile her yaştan kadın ve erkeğin ifadesinde daha dinç, daha sıkı ve daha dinamik bir yenileme sağlıyor.

Derinin elastikiyetini kaybetmesiyle, yüz ve boyun bölgesinde sarkmalar, deformasyonlar, kırışıklıklar oluşmaya başlar! İnovatif yaklaşımlarıyla insanların hayatına güzellikle ‘’doku’’nan Doku Tıp Merkezi, yeni nesil Endolift ile şimdi zamansız güzelliği keşfe davet ediyor!

​Yüz, çene, boyun bölgelerinde kullanılan yeni nesil Endolift, gıdıda inanılmaz bir etki gösterirken, sarkmalar, kırışıklıklar ve elastikiyet kaybında da etkili performanslar sergiliyor. Cerrahi bir operasyon olmayan bu işlemde, saç teli kalınlığında, oldukça ince bir mikrofiber uç kullanılarak, deriye lazer yardımıyla müdahale ediliyor. Cilt yenilenmesini, sıkılaşmasını ısı verilerek destekleyen bu uygulama, yer çekiminin tersi yönünde vektörel mikro tünellerle yönlendirilen fiberler sayesinde işlem yapılan alanda hiç bir olumsuz iz bırakmıyor. FDA onayına sahip olan yöntem, bir diğer etki alanıyla da ilgi uyandırıyor! Diz kapaklarında görülen deformasyon, sarkma gibi olumsuz görünümlerde de etki eden yeni nesil Endolift, hedeflenen ve hayal edilen bacakların ortaya çıkması konusunda da birçok insanın yüzünü güldürüyor.

Dermatolojiden medikal estetiğe, estetik cerrahiden saç ekimine uzanan alanları ve ayrıcalıklı servisleri ile hayata “Doku”nan yaklaşımlar sunan, yerli – yabancı, dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini sergileyen mimarisi ile ilham veren Doku Tıp Merkezi, zamanı ve zamanın bıraktığı izleri geriye almak isteyenleri yeni nesil Endolift’i keşfe davet ediyor.