Gelinler çarpıcı detayları ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Melis Goral’ın “Mariage” serisi ile ışıltılarını güçlendiriyor!

Uluslararası arenada prestijli global satış kanallarında Türkiye’yi başarı ile temsil eden ödüllü mücevher tasarımcısı Melis Goral, gelin adaylarına en özel günleri için zarif, elegan ve güçlü tasarımlar sunuyor.

Tasarımlarında art-deco ve geometrinin hayat bulduğu mücevherleri ile Melis Goral, gelinlerin ışıltısına ışıltı katıyor.

Melis Goral, yeni parçalarında sezonun trendi renkli taşları pırlanta ile buluşturup asaleti kendi tarzıyla taşıyor. Tasarımcının genç ve modern gelinleri düşünerek hazırladığı “Mariage” serisi, bir set olma özelliği taşırken, tek parça halinde de günlük hayattan gece davetlerine rahatça kullanılabilecek alternatifler sunuyor. El işçiliğinin özenini ve özgün tasarımın şıklığını yansıtan Melis Goral tasarımlarının her biri, birbirinden değerli olduğu kadar ulaşılabilir lüks olmaya da gayret ediyor.

Tüm tasarımlarında özel taş kesimleri çizerek, özgün modellere imza atan Melis Goral’ ın tasarımlarına Bebek Showroom, Beymen mağazaları ve Moda Operandi’ den ulaşabilirsiniz.

Görsellere aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.dropbox.com/sh/hj2m8u4b11tkbck/AACJOGGIN6dKXxeIDzspIv5da?dl=0

MELIS GORAL Hakkında:

Melis Göral,lise sonrası Milano’da bir yıl moda, üç yıl mücevher tasarımı eğitimi aldıktan sonra bir süre New York’ta alanında eğitim ve staj imkânı buldu. Türkiye’ye döndükten sonra kendi adını taşıyan ‘’ MELIS GORAL’’ markasını hayata geçirdi ve ilk koleksiyonu “Renk Terapisi”ni 2008’de hayata geçirdi. MELIS GORAL markası, Hakaan 2012 Yaz Koleksiyonu, Scrikss için kol düğmeleri için de MELIS GORAL imzalı özel koleksiyonların yanı sıra sosyal sorumluluk adına da son olarak Elbebek Gülbebek Derneği yararına tasarladığı ‘Gülbebek’ adlı bileziğiyle de beğeni kazandı. Her yıl onlarca aday arasından, elemelere kalan ve Türkiye’nin moda otoritelerinin oylarıyla seçilen Elle Style Awards’da 2014 yılında “En iyi Mücevher Tasarımcısı” ödülüne layık görüldü. Dünyaca ünlü tasarımcıları mücevher ve sanatseverlerle buluşturan tasarım platformu Motley London için özel bir koleksiyon hazırlayan MELIS GORAL, Moda Operandi gibi dünyanın önde gelen moda / lüks satış portalının yanı sıra Amerika, Avrupa ve Ortadoğu’ nun prestijli butik ve online platformlarında yer almakta. Türkiye’de ise MELIS GORAL tasarımları Bebek Showroom’un yanı sıra Beymen mağazaları, Bodrum Maçakızı Hotel ve Six Senses Kaplankaya’da satılmakta.