Gündelik sorumluluk ve yapılacak birçok seçim arasından o çok sevdiğiniz küçük güzellik ritüelleri öncelikler listenizde yer bulamayabilir. Ve zaman bulduğunuzda da, muhtemelen yüz bakımınıza öncelik verirsiniz – ne de olsa, düzgün bir uygulamanın faydalarını hepimiz artık ezbere biliyoruz.

Peki ya boyundan aşağısı? Ortalama 2 metrekarelik toplam alan ölçüsüyle cilt vücudun en geniş organıdır. Cildinize nasıl bakacağınızı öğrenmek faydalı bir alışkanlıktır, ancak buna rağmen tüm vücudumuzu kaplayan cildimiz genellikle unutulur.Bir günde sınırlı sayıda saat olduğu gerçeği karşısında, yapmak için zaman bulabileceğiniz bir vücut bakımı rutinini nasıl yaratabilirsiniz?

Braun’un yeni Silk-épil 9 Güzellik Seti bu zorluğu göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır ve eksfoliasyondan vücut tüylerinin alınmasına ve masaja kadar tüm vücut bakımı ihtiyaçlarınızı karşılamak için tek bir güzellik cihazı sunmaktadır. Islak ve kuru olarak kullanabilir ve gittiğiniz her yere götürebilirsiniz, böylece sonuçlardan taviz vermeden bakım rutininiz için daha az zaman harcarsınız ve gerçekten önemli anların tadını çıkarmak için daha çok vaktiniz kalır.

1 cihazda 5 Çözüm; Pürüzsüz Güzellik

Braun’un yeni Silk-épil 9 Güzellik Seti eksfoliasyondan vücut tüylerinin alınmasına ve masaja kadar tüm vücut bakımı ihtiyaçlarınızı karşılamak için tek bir güzellik cihazı sunar.

Beş parçadan oluşan bir paket içerisinde salon standardındaki sonuçları evde yapılan işlemlere taşıyan Braun Silk-épil 9 Güzellik Seti ile hem yüz, hem de birçok zaman ihmal edilen vücut bakımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilir, uzun uzadıya bakım ritüellerine gerek kalmadan hayal ettiğiniz cilde kolayca kavuşabilirsiniz. Braun Silk-épil 9 SensoSmart™ akıllı sensörleri sayesinde daha etkin bir epilasyon için basıncı ayarlamaları için kullanıcıları uyarmak üzere kırmızı ışıklı sinyaller kullanıyor.

SensoSmart™ sensörleri yumuşak ve çaba gerektirmeyen tek bir darbeyle en fazla tüy miktarına ulaşılmasını sağlar. Derin masaj, ekfoliasyon ve derin ekfoliasyon başlıkları ile cildinizin yüzeyindeki ölü derileri temizleyerek pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşmanızı sağlayan Silk-épil 9 SensoSmart™ vücudumuzun ihtiyacı olan tüm güzellik uygulamalarına en pratik çözümü sunar.

Paketin içerisinde yer alan Braun FaceSpa Pro seti tek bir cihaz ile istenmeyen tüyleri alırken derinlemesine gözenek temizlemesi yapar.Braun epilatör başlığı, detaylı ve rahat bir epilasyon sağlarken, ağdaya oranla 4 kat daha kısa ve en ince tüyleri bile hassas biçimde alır.

Braun Silk épil Güzellik Seti 9995 tavsiye edilen satış fiyatı 1199.90 TL’dir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için; http://tr.braun.com

Basın bilgi için:

Gravital İletişim Danışmanlığı

Işıl Yılmaz isil.yilmaz@gravital.com.tr 0212 337 51 40