Saysha ile daha cesur ve şık
Saysha ile daha cesur ve şık


Tasarım, detay ve işçiliğin birleşiminden doğan romantik, cesur ve zarif olan Saysha’nın Ceremony koleksiyonu, kokteyllerde kristal zarafetini ‘ten’inde taşımak isteyenlerin trend parçası oluyor.

Saysha, stilinizi baştan yorumlayarak farklı bir boyuta taşırken, özel davetlerde size özel karakteristik bir şıklık kazandırıyor.

Saysha tasarımcıları tarafından özel olarak tasarlanan Ceremony koleksiyonu, minimal ve sofistikte duruşuyla kokteyllerde kristal zarafetini ‘ten’inde taşımak isteyenlerin tercihi oluyor. Kristalin tüm cazibesini üzerinizde hissetmenizi sağlayan Ceremony koleksiyonu,özel günlerin en modern yorumunu teninize yazarak, şıklığın ismi oluyor.

Saysha, özel davetlere giderken en çok tercih edilen takılarıyla şıklığın en ince detaylarını gün yüzüne çıkarmanıza yardımcı oluyor. Diğer aksesuarlardan farklı olarak tene yapıştırılarak vücudunuzun her yerinde kendi stilinizi kodlama imkanı sunan Saysha Ten Takısı,Ceremony koleksiyonuyla özel günlere daha cesur hazırlanmanızı sağlıyor.