İnatçı Selülitlere Elveda
İnatçı Selülitlere Elveda
Kadınların korkulu rüyası olan portakal kabuğu şeklindeki inatçı selülitler, Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital uzmanlığıyla artık geride kalıyor. Markanın formülize ettiği Aspir Yağı kapsülleri vücuttaki yağ dengesini düzenleyerek kilo vermeye yardımcı olurken, bir diğer ürün Soğuk Sıkım Defne Tohumu Yağı ise selülit tedavisini destekliyor.
Roma kültüründe zaferi sembolize eden defne yaprağı, tohum yağı özüyle kadınların selülit problemine adeta başkaldırıyor. İçeriğinde bulunan güçlü antioksidan özellikleri sayesinde vücutta bulunan serbest radikalleri de aktif bir şekilde temizliyor. Markanın Aspir Yağı Kapsülü ve Defne Tohumu Yağı, selülit tedavisini doğal yöntemlerle minimize ederek destek sağlıyor.
Yağları Yakmanın Tam ZamanıFiziksel aktivite ile birlikte vücutta yağ birikimini engelleme özelliğine sahip CLA kaynağı Soğuk Pres Aspir Yağı metabolizmayı hızlandırarak yağ depolanmasını minimize ediyor.Esansiyel doymamış yağ asitlerini yüksek miktarda içeren aspir yağının, hipolipidemik olarak bilinen yağ seviyesini dengeleyici etkisi yapılan bir çok bilimsel çalışmada da karşımıza çıkıyor. Aspir Yağı içeriğindeki CLA (Conjugated Linoleic Acid / Konjuge Linoleik Asit),yağın depolanmadan uzaklaştırılmasına destek oluyor.Aspir Yağı Blister Kutu 30 Kapsül Fiyatı: 49 TLDefne Tohumu Yağı ile Selülitler Tarih OluyorDefne tohumu yağının dolaşımı hızlandırıcı etkisi selülitlere adeta savaş açıyor. İnce bir tabaka halinde cilde uygulanan tohum yağı, dairesel hareketlerle selülitli bölgeye cilde masaj yapılarak kullanılıyor.Defne Tohumu Yağı 50 ml: 39 TL*** Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız