BRIDAL DETOX THE LIFECO WELL-BEING’DE DÜĞÜN ÖNCESİ ZAYIFLAYIN ve IŞILDAYIN
BRIDAL DETOX THE LIFECO WELL-BEING’DE DÜĞÜN ÖNCESİ ZAYIFLAYIN ve IŞILDAYIN

Hayatınızdaki en özel günlerden biri düğün gününüz yaklaştıkça heyecan her geçen gün artıyor, bedeninize ve zihninize yüklediğiniz stres, telaşınız, gerginliğiniz de giderek artmaya başlıyor. Tüm koşuşturmacalar ve her şeye yetişebilme yorgunluğu da kaçınılmaz bir sonuç olarak vücudumuza yansıyor. Bu dönemde yorgunluk ve stres ile birlikte istenmeyen kilolar da kendiliğinden verilebiliyor gibi görünse de kişi sonunda sağlıksız bir zayıflık, soluk bir cilt ve vücutta toplanan ödem ile karşılaşıyor. Hayatının en önemli gününde kim fazla kilolardan kapanmayan gelinlik fermuarları, solgun bir cilt ihtimalini ve yorgun bir beden ihtimalini göze alabilir ki…

The LifeCo Detoks ve Well-being merkezi; yoğun evlilik hazırlık süreçlerinin bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygıları göz önünde bulundurarak sizinle beraber en yakın arkadaşınız veya müstakbel eşinizi bu özel güne hep birlikte hazırlanacağınız “Bridal Detoks” programına davet ediyor. 

The LifeCo well-being merkezlerinde Bridal Detox programı; bedensel, zihinsel ve ruhsal yenilenme, arınma, sağlıklı şekilde fazla kilolardan kurtulma ve kişisel bakımlarla tazelenme sağlıyor.

Program kapsamında uzmanlar tarafından kişiye özel olarak belirlenen detoks veya beslenme programları süreci hızlandıran ve etkili yenilenme sağlayan terapiler ve uygulamalar ile destekleniyor. Detoks programı eşliğinde programa dahil olarak sunulan masaj terapileri, hamam seansları, cilt bakımları, inceltici lenf drenaj uygulamaları ve daha birçok terapi ile kişi konakladığı süre boyunca özel bir bakıma alınıyor.

Bridal Detox Programı The LifeCo’nun Bodrum veya Antalya well-being merkezlerinde tercih edilebiliyor.

The LifeCo Bridal Detoks Programı

 • Konaklama
 • Vücut Kompozisyon Analizi (2 kere)
 • Detoks Program Koordinatörü konsültasyonu
 • Kişiye özel detoks veya sağlıklı beslenme planının oluşturulması
 • Doktor Konsültasyonu (1 seans)
 • Yoga & Meditasyon grup seansları (günde 2 kere)
 • Sabah Yürüyüşü (her Sabah)
 • Masaj terapisi (1 seans)
 • Turbosonik Titreşim terapisi (her gün)
 • Immune Kokteyli (1 seans)                                               
 • Cilt Bakım uygulaması (1 seans)
 • Göz Bakım uygulaması (1 seans)
 • Venus (bacak) veya Robolex (sırt) terapi uygulaması (1 seans)                                                        
 • Lenf Drenaj uygulması (1 seans)   
 • Hamam ve Kese & Köpük masajı (1 seans)
 • Raw Food Workshop
 • Sağlıklı Yaşam Konuşmaları ve Eğitim seansları

Düğün öncesi neden detoks yapmalıyım?
Günümüz dünyasının beraberinde getirdiği sağlıksız beslenme alışkanlıkları, işlenmiş gıdalar, hava kirliliği, kimyasal ilaçlar , stres gibi olumsuz faktörler toksin oluşumuna neden olur. Bu toksinler insan vücudunun baş edebilme kapasitesinden çok fazla olduğunda kişinin vücudunun çeşitli yerlerinde birikmeye başlar. Bu toksinlerin doğal yollarla vücuttan atılmasını sağlamak, daha canlı bir cilt ve bedene sahip olabilmek için yılda en az iki kez detoks programı uygulamak gerekir. Terapilerle desteklenen bir detoks programı ile; kilo verebilir, ödem atabilir, bağışıklık sisteminizi güçlendirirken, kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Kanın temizlenmesi ve temiz kanın organ, hücre ve dokuları beslemesi ile daha canlı bir cilt ve zinde bir bedene kavuşursunuz. Temizlenmiş ve yenilenmiş bir bedenin yanı sıra rahatlamış bir ruh ve zihin, düğün öncesi yoğun hazırlık süreçleri ve stres ile çok daha kolay baş edebilmenizi sağlar.

Bridal Detoks Programım Kapsamındaki Terapilerin faydaları nedir?

Immune Cocktail

Immune Cocktail (IV) sayesinde vücudunuza yüksek dozda vitamin C takviyesi yapmış olursunuz. Özellikle enerjinizin az olduğu, yorgun ve bitkin hissettiğiniz dönemlerde C vitamini takviyesi oldukça önemlidir. Immune Cocktail sayesinde yoğun vitamin C takviyesi alarak bu süreci daha zinde ve enerjik bir şekilde geçireceksiniz.

Masaj

Seçtiğiniz ve ihtiyaç hissettiğiniz bölgelere uygulanan masaj terapisi ile yorgunluğunuzu atacak ve hafifleyeceksiniz. Detoks sürecinde alacağınız masaj terapisi ile toksinlerinizin vücudunuzdan daha kolay atılmasını sağlarken, stresle ve heyecanla sıkışmış bedeninize keyifli bir hediye sunmuş olacaksınız.

Cilt Bakımı

Sağlıklı bir cildin dahi ayda bir bakıma ihtiyacı vardır. Hava kirliliği, işlenmiş gıda tüketimi ciltte yağlanma, tüketilen bazı kimyasal ilaçların yan etkileri ciltte renk kaybına, cilt problemlerine neden olur. Düğün öncesi yapılan iyi bir cilt bakımı o en özel günde cildinizin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Venüs

Yüz ve vücudun sıkılaşmasında yeni ve güvenilir bir yöntem olan Venüs cihazı, vücut bölgelerinde hacimsel azalma ve daha biçimli sıkılaşmış bir cilt; selülit probleminin giderilmesi ve çevresel daralma sağlayan teknolojileri bünyesinde birleştiren bir uygulamadır.

Venüs cihazı hem cilt dokunuzun yenilenmesini hem de yağ hücrelerinde lipoliz sürecinin tetiklenmesine destek olur. Bölgesel olarak kısa sürede incelme sağlayan Venüs cihazı sayesinde gelinliğiniz içinde istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz.

Lenf Drenaj Masajı

Lenf drenaj elle yapılan bir masaj tekniği olup, ameliyat öncesi şişkinlik ve cerrahi operasyon sonrası ödem oluşumunda bile yoğun olarak başvurulan çok etkili bir uygulamadır. Bu program kapsamında Lenf drenaj masajı yaptırmak; detoks sürecinde toksinlerin atılımını hızlandıracak ve kolaylaştıracaktır.

Göz bakımı

Çok ince ve hassas yapıda olan göz çevresi yaşlanma, hastalık, yorgunluk, uykusuzluk gibi olumsuz etkilerin en kolay fark edileceği bölgedir. Göz bakımı sayesinde, yoğun hazırlık süreçlerinin yarattığı şişkinlik, koyu halkalar gibi istenmeyen yorgunluk belirtilerinden kurtulabilirsiniz.

Bridal detoks’u ne zaman yapmalıyım?

Yoğun hazırlık süreçlerinize dört gün sakin bir ortamda ara verebileceğiniz, düğün ajandanıza uyan, sizin seçtiğiniz bir tarihte yapabilirsiniz.

www.thelifeco.com

The LifeCo: Detox and Wellness Centers | Chronic Disease Managementwww.thelifeco.comThe LifeCo Well Being and Detox Center offers you various wellness Retreats in 3 Professional Medical Resorts: Bodrum | Antalya | Phuket Learn More and Book