G Lingerie Wonderbra Triangle ile gelinlerin iç dünyasına mucizevi dokunuş
G Lingerie Wonderbra Triangle ile gelinlerin iç dünyasına mucizevi dokunuş
G Lingerie Wonderbra Triangle ile gelinlerin iç dünyasına mucizevi dokunuş

Yaklaşan düğün sezonu için gelin adayları detaylar için koşturmaya başladı bile. Bu özel günde vücut tipinize göre belirleyeceğiniz gelinlik kadar doğru iç çamaşırını seçmek de oldukça önemli… İç çamaşırı gelinliği güzel gösteren en önemli detaylardan biri. Push-up sütyenin dünyadaki ikonik ismi olan G Lingerie Wonderbraseçeceğiniz gelinlik modeline göre sunduğu alternatif tasarımlarla bu özel gündeçekici ve göz kamaştırıcı bir gelin olmanız için mucizevi seçenekler sunuyor.

Özellikle küçük göğüslü gelin adaylarının mükemmel bir push up sütyenle göğüslerini büyük gösterebileceği bir etkiye sahip olan V kesim gelinlik modeli en ideal gelinlik modellerinden biri. İnce ya da kalın askılarla bütünleşen derin dekolteli tasarımlara eklenen dantel dokunuşuyla daha feminen ve cool görünmek mümkün.

Bu gelinlik modelini seçen özellikle küçük göğüslü gelin adaylarının, boyun çizgisini daha öne çıkartarak süper feminen, dolgun bir görüntüye kavuşması için Wonderbra’nın Trianglemodeli, şehvetli görünümü ve yukarı doğru push-up efekti ile göz alıcı bir gelin olmak için ideal. Klasik yuvarlak kapları ince dantelin altına gizleyerek baş döndürücü bir V dekolde oluşumu yakalayacağınız Wonderbra Triangle, gelinliğiniz ile mükemmel bir uyum sağlayacak.

Birbirinden şık modelleri ile günlük hayatınızda da hem gece hem gündüz, hem de özel günlerde kullanabileceğiniz iç giyim ürünlerinde fark yaratan Wonderbra, son teknoloji tasarımlarıyla konforu ve stili bir arada sunuyor. Küçük ve sarkık göğüsleri destekli yapısıyla dolgun ve feminen görünüme sokan Wonderbra Triangle, koltuk altı göğüs yapılı vücutlarda toparlama ve büyütme etkisi ile mükemmel dekolte görünümü sağlıyor. Kaliteli, asla rahatsız etmeyen baleni ve varlığını hissetmeyeceğiniz sihirli danteliyle düğün günü sizi hep rahat ve özel hissettirecek.www.glingerie.com.tr