DİVAN MERSİN İLE BALAYINDA KARAYİPLERE GİTMEK İSTER MİSİNİZ?
DİVAN MERSİN İLE BALAYINDA KARAYİPLERE GİTMEK İSTER MİSİNİZ?

Anadolu’nun en eski tarihine sahip ve Akdeniz’in güzel şehirlerinden Mersin’de, 5 yıldız konforunu şehrin merkezinde sunan Divan Mersin, 2019 yılında evlenecek çiftlere özel bir ilke imza atıyor. Divan Mersin, 2019 yılını çiftlerine özel olarak hazırlanan balayı paketinde “Royal Caribbean International, Allure of the Seas ile Karayipler” gemi seyahatli balayı hediye ediyor. 2019 yılında düğününü Divan Mersin’de gerçekleştiren çiftler Mayıs ve Eylül 2019 tarihlerinde unutulmaz bir yolculuğa yelken açacak.

Toros Dağları ve Akdeniz’in eşsiz mavisini buluştuğu noktada Divan kalitesini misafirlerine sunan Divan Mersin, 2019 yılında “evet” diyecek çiftlere unutulmaz bir düğün ve balayı deneyimi vadediyor. Divan şefleri tarafından her detayın kusursuzca hazırlandığı menünün yanı sıra dostlarına kendilerini ayrıcalıklı hissettirecek özel bir organizasyonla dünya evine girmek isteyenler için Divan Mersin birbirinden şık alternatif sunuyor. Hafızalardan silinmeyecek düğünün ardından eşsiz bir balayı hayal edenlere özel hazırlanan pakette Royal Caribbean International, Allure of the Seas ile Karayipler” gemi seyahati hediye ediliyor.

Divan Mersin’in 04-11-18 Mayıs 2019 ve 7-14-21-28 Eylül 2019 tarihlerinde geçerli olmak üzere yeni evlenen çiftler için hazırladığı balayı paketine; İstanbul – Miami gidiş-dönüş uçak bileti, 1 Gece Miami’de oda-kahvaltı konaklamanın yanı sıra 7 Gece, 5 yıldızlı Allure of the Seas gemisinde tam pansiyon konaklama, gemideki aktivite ve showlara giriş, tüm transferler ve Türkçe rehberlik hizmetleri dahil.