Yataş Bedding Çeyiz Ürünlerini İlk Kez EVTEKS Fuarı’nda Tanıttı
Yataş Bedding Çeyiz Ürünlerini İlk Kez EVTEKS Fuarı’nda Tanıttı
Yataş Bedding Çeyiz Ürünlerini İlk Kez EVTEKS Fuarı’nda Tanıttı

Ev tekstilinde özgün tasarımları, zengin desen ve renk seçenekleriyle fark yaratan Yataş Bedding, benzersiz koleksiyonlarını ve yeni ürünlerini 23-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 25. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’nda tanıtıyor. Yataş Bedding, fuarda koleksiyonuna yeni kattığı çeyiz ürünleri ve setlerini de ilk kez sergiliyor.

Yataş Bedding, özgün ve zarif tasarımları, kaliteli ürünleriyle dikkat çeken ev tekstili koleksiyonlarını bu yıl 23-27 Nisan günleri arasında düzenlenen 25. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili (EVTEKS) Fuarı’nda tanıtıyor. Yeşilköy CRN Expo’da gerçekleştirilen fuarda, Yataş Bedding, yeni nesil teknolojiye sahip dolgu malzemeleriyle hazırlanan, doğal ve sağlıklı yastıklardan yorganlara, farklı renk ve desenleriyle yatak odalarını aydınlatan zarif nevresim ve pike takımlarından yatak örtülerine zengin koleksiyonlarını sergiliyor. Yataş Bedding, ev tekstili koleksiyonuna yeni eklediği çeyiz ürünlerini de yine ilk kez EVTEKS’te görücüye çıkarıyor.

Yataş Bedding’in çeyiz koleksiyonuyla yeni evleneceklere yatak odalarına zarafet ve estetikkatacak ürünleri uygun fiyatlarla sunuyor. Koleksiyonda üç ayrı modelden oluşan Wedding Set’te abiye yatak örtüsü, nakışlı/dantelli nevresim takımı, battaniye, yastık, yorgan,alez ve banyo seti gibi ürünler yer alıyor. Yine üç farklı model seçeneği olan Yatak Örtülü Çeyiz Seti’nde abiye yatak örtüsü, nakışlı/dantelli nevresim takımı bulunuyor. Pikeli Çeyiz Seti jakarlı/dantelli pike ve nakışlı/dantelli nevresim takımı; Battaniyeli Çeyiz Seti ise battaniye ve nakışlı/dantelli nevresim takımından oluşuyor. Üç farklı modeldeki Dantelli Nevresim Seti’nde yer alan özel kalite nakışlı/dantelli nevresim takımları ise yeni evlenenlerin yatak odalarına şıklığı taşıyor. Yataş Bedding’in yeni evleneceklere özel çeyiz setlerinde fiyatlar 399-2.399 TL arasında değişiyor.