PRONOVIAS SUNAR YENİ 2020 PRONOVIAS CRUISE KOLEKSİYONU
PRONOVIAS SUNAR YENİ 2020 PRONOVIAS CRUISE KOLEKSİYONU

“Işıkların Dansı” kreatif fikrinden yola çıkan Pronovias yeni koleksiyonu geceleri ışıldayan sihirli yıldızlardan ilham alıyor ve sayısız inovasyondan faydalanıyor.

Lüks gelinlik tasarımının global lideri Pronovias, 2020 Pronovias Cruise koleksiyonunu sunuyor. ‘Işıkların Dansı’ konseptinden yola çıkan koleksiyon ilhamını geceleri ışıldayan sihirli yıldızlardan alıyor. Pronovias Kreatif Direktörü Hervé Moreau, hafifliği yeniden tanımlayan 2020 Pronovias Cruise koleksiyonunu gelinlere gece boyu dans edebilme imkanı sağlama amacıyla gelmiş geçmiş en ışıltılı koleksiyonu olmak üzere tasarladı.

Pronovias Kreatif direktörü Hervé Moreau bu koleksiyonda inovatif ve trendlerin şekillendirdiği parçalardan, geleneksel prenses gelinliklere, farklı pırıltı seviyelerine sahip tasarımlardan gelin adaylarının hatlarını zarifçe ortaya çıkaran balık kesim modellere varan bir skalada sayısız modele imza attı.

Pronovias 2020 Cruise koleksiyonu çok sayıda önemli inovasyona yer veriyor:

– VÜCUT ŞEKLİNİ DAHA İYİ ALAN VE DAHA HAFİF MODELLER: Çok daha rahat hissettirecek mükemmel kesimi elde etmek için hem gelinlik kumaşı hem de astarlarda daha hafif ve daha yumuşak malzemeler kullanıldı. Kadın figürünü yücelten, elbiseye entegre edilmiş korseler “The Inner Slimmer” adı altında ilk kez bu koleksiyonda yer aldı.

– DAHA GENİŞ RENK PALETİ: Koleksiyonda beyaz tonlarının çok daha ötesine giden, aralarında pastel pembeler, nude ve şeftali tonlarının da bulunduğu geniş bir renk paletinden faydalanıldı. Yer yer güncel trendlere atıfta bulunan gold detaylar, pırıltılı askılar ve zarif transparan efektler kullanıldı.

– TÜM VÜCUT TİPLERİNİ KUCAKLAYAN FORMLAR: Tüm gelin adaylarının güzel olduğuna gönülden inanan Pronovias, büyük beden gelinlikleri özel üretim statüsünden kaldırıp standart olarak satışa sundu. Bu sayede “Plus Size” kapsül koleksiyonlarını elimine eden Pronovias, şu anda koleksiyonlarını 34-64 beden arasında hazırlıyor. Büyük bedendeki müşterilerine de mükemmel fit deneyimini yaşatabilmek adına 48 ila 64 beden üzerinde yürüttüğü deneysel çalışmalar da devam ediyor.

– YENİ SİLÜETLER: Prenses, A kesim ve Balık kesim gibi klasik modellere smokin, küçük beyaz elbise ve tulumlarla yapılan sıra dışı eklemelerle seçeneklerini genişletmeye devam ediyor.

– SEKİZ SIRA DIŞI STİL AİLESİ: Dramatic Ballgowns (Çarpıcı Kabarık Gelinlikler), Irresistible Ruffles (Karşı Konulmaz Fırfırlar), Ethereal Romance (Eterik Romantizm), Glamorous Laces (Göz Alıcı Danteller), Breathtaking Minimalists (Nefes Kesen Minimalistler), Stylish Classic (Stil Sahibi Klasikler), Effortless Bohemian (Bohem), Unconventional (Sıra Dışı) ve Maternity (Hamile) gibi modern gelinlerin farklı ihtiyaçlarına cevap verecek yepyeni stil aileleri yaratıldı.

UNCONVENTIONAL (SIRA DIŞI)

Bu kapsül koleksiyon beyaz bir gelinlikten çok daha fazlasını arayan, bir smokin veya kendisini fazlasıyla seksi hissettirecek küçük beyaz bir gelinlik içinde evlenmek isteyen sıra dışı gelin adaylarına hitap ediyor.

DRAMATIC BALLGOWNS (ÇARPICI KABARIK GELİNLİKLER)

Prenses elbiseler ve hafiflikleriyle şaşırtan volümlü eteklerin yer aldığı koleksiyon hem iç konstrüksiyonları hem de korseleriyle mükemmel fit sağlıyor.

IRRESTIBLE RUFFLES (KARŞI KONULMAZ FIRFIRLAR)

Yükselen fırfır trendinin izinden giden koleksiyon farklı türlerdeki kumaş katmanlarıyla karşı konulmaz etekler, özgün tasarımlar ve desen şemaları ortaya çıkarıyor.

ETHEREAL ROMANCE (ETERİK ROMANTİZM)

Romantik A formlu elbiseler, nazik drapeler, özenle kurgulanmış boncuk süslemeleri, dantel yerleştirmeleri, 3 boyutlu çiçekler ve altın sırmalar bu koleksiyonda kendilerine yer buluyor.

GLAMOROUS LACES (GÖZ ALICI DANTELLER)

Görkemli dantel elbiseler ve denizkızı silüetleri Pronovias’ın özünü temsil ediyor. Bu klasik modellere daha dinamik birer kimlik kazandırmak için pastel renk kombinasyonları, özgün malzeme birliktelikleri, transparan korseler ve asimetrik drapeler bir araya geliyor.

BREATHTAKING MINIMALISTS (NEFES KESEN MİNİMALİSTLER)

Bu koleksiyonda yer alan ve bedeni kusursuz şekilde saran krep silüetler sadeliği yüceltirken arkalarına aldıkları görkemli kuyruklar, dantel detaylar ve boncuk işlemeleriyle anlam kazanıyorlar.

STYLISH CLASSIC (STİL SAHİBİ KLASİKLER)

Dantel ve mikado kumaşların hakimiyetindeki bu koleksiyon klasik görünümleri taze detaylarla güncelliyor. Transparan elemanlar, el işi süslemeler ve kemer detayları yepyeni yorumlarıyla bel oyuntusuna vurgu yapıyor.

EFFORTLESS BOHEMIAN (BOHEM)

Bohem ailesi minimumda tutulan yapısal malzeme ve yumuşacık kumaş türleriyle güncel bir trend olan konforlu stile gönderme yapıyor.

MATERNITY (HAMİLE)

Bu kapsül koleksiyon aynı zamanda birer anne adayı da olan gelinlere hitap ediyor. Robadan kesimler ve A formlu silüetler konforlu ve iyi hissettiren kurgularına ek olarak pırıltılı detaylara yer veriyor.