NG HOTELS: ROMANTİK BALAYININ ADRESİ
NG HOTELS: ROMANTİK BALAYININ ADRESİ
NG HOTELS: ROMANTİK BALAYININ ADRESİ
NG HOTELS: ROMANTİK BALAYININ ADRESİ

NG Hotels, yeni evlenen çiftler için sunduğu balayı paketleriyle gelin ve damatların düğün yorgunluğunu geride bırakmayı sağlıyor. NG Sapanca ve NG Afyon’un wellness ve spa konusundaki deneyimleriyle beraber rüya gibi bir balayı geçirecek olan çiftler, unutulmaz anlara şahitlik ediyor. Üstün hizmet anlayışıyla misafirlerini karşılayan iki otel, bu ayrıcalıklı günlerde romantik suitlere özel sunduğu ikramlarıyla da gönülleri fethediyor.

NG Sapanca’da Yeşillikler İçinde Bir Balayı Tatili

Dünyanın En Lüks Doğa ve SPA Oteli olarak pek çok uluslararası ödülün sahibi olan NG Sapanca, yeni çiftleri bu özel anlarında yanlız bırakmıyor. Otel, Aliva Elegance, Aliva Deluxe ve Aliva Romance adlı balayı paketleriyle yeni evlilere doğanın tadını doyasıya çıkarma keyfini sağlıyor. Spa ve wellness konusundaki profesyonelliğiyle de pek çok ödüle layık görülmüş olan otelin 2 gün konaklamayı kapsayan Aliva Elegance paketinde, aromaterapi masajının yanı sıra gelin ve damatlara “Aliva Secret” cilt bakımı uyguluyor.Aliva Deluxe paketinde ise çiftler, otelin superior odasında 2 gün konaklayıp aromaterapi masajlarından yaralanıyor. Balayı çiftlerine özel olarak sunulan Aliva Romance paketinde günü birlik konaklamayla beraber çiftlere yine aromaterapi masajları uygulanıyor.

NG Sapanca’nın tek veya iki gece konaklamalı alternatifli balayı paketleri düğün yorgunluğunuzu geride bırakmaya birebir.

NG Afyon’da Unutulmaz Balayı

Huzur veren atmosferiyle konuklarını ağırlayan NG Afyon, tarihi keşfetmek ve keyifli anılarla balayından dönmek isteyenlerin özel mabedi oluyor. Otelin sunduğu Aliva Deluxe ve Aliva Honeymoon paketleri yeni evlenenlerin balayı tatillerine farklılık ve renk getiriyor.

Çok özel balayı suitinde 2 gece konaklamalı Balayı Paketleri kapsamında geleneksel Türk hamamı terapisinin yanı sıra Uzakdoğu’nun imza niteliğindeki Bali Masajı da bulunuyor. NG Afyon’un 9.500 metrekarelik spa merkezi Aliva Spa’da, termal jakuziler, Türk hamamı, sauna, buhar odası, macera duşları, buz çeşmesi ve dışa açılabilen sıcak su havuzu gibi alanlar da yeni çiftler düğün sonrası dinlenip, yenilenme fırsatını yakalıyor.

Balayı süresince çiftler, diledikleri taktirde gezi rehberinin önereceği özgün rotalarla binlerce yıllık Frig Vadisi’nde yaşamış medeniyetlerin izlerini sürerken pek çok anıyı da biriktiriyor.

Bilgi ve rezervasyon için

http://nghotels.com.tr/

0264 242 56 00 NG Hotels