Masalsı Düğünlerin Adresi Elite World Hotels
Masalsı Düğünlerin Adresi Elite World Hotels
Masalsı Düğünlerin Adresi Elite World Hotels
Masalsı Düğünlerin Adresi Elite World Hotels
Masalsı Düğünlerin Adresi Elite World Hotels

Elite World Hotels’de ömür boyu mutluluğa “Evet” diyen çiftler; masallarına Elite World Marmaris Hotel’de balayı ile devam ediyor

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Hotels; açık alan, havuz başı ve balo salonu düğün konseptleri ile hayatlarının en unutulmaz anı olan düğün davetini çiftler için kusursuz kılıyor. Çiftler en özel heyecanını doyasıya yaşarken, Elite World Hotels düğün organizasyonunun başından sonuna kadar her detayı düşünerek hayallerin ötesine geçen seçkin hizmetler sunuyor.

Balo salonlarının ihtişamı ve konforunun yanı sıra dekorasyon, masa süslemesi, nikah seremonisi, DJ, özel asistan hizmeti; otellerin Executive Şef’lerinin ellerinden çıkan lezzetli menüler, düğün çiftlerine sunulan özel sürprizler ve Elite World Marmaris Hotel’de 2 gece balayı konaklaması ücretsiz ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel’ de Elegan ve İhtişamlı Havuz Başı Düğünleri

Estetik ve modern dış mimariden çarpıcı iç mekan tasarımlarına kadar her şeyin özel olarak hayata geçirildiği Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel; benzersiz konseptleri ile unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyor.Elite WorldAsia; havuz başı 400 kişilik düğün, kapalı alan 700 kişi kokteyl, 650 kişi banket düzeninde hizmet verirken Elite World Europe; havuz başı 750 kişilik düğün, kapalı alan 850 kişi kokteyl, 750 kişi banket düzeninde düğün hizmeti veriyor.

Özellikle yaz aylarında tercih edilen havuz başı düğünleri için modern ve şık konseptler yaratan Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel hayallerdeki düğünü yaşamayı mümkün kılıyor. Deniz manzarasından kopamayan çiftler için adalar ve deniz manzarasının eşlik ettiği Elite World Asia Hotel; keyifli bir düğün yapma imkanı sağlıyor.

Elite World Europe Hotel ve Elite World Asia Hotel’in ödüllü şeflerinin hazırladığı özel mönüler bir düğünde aranılan her detayı çiftlere ve misafirlerine kusursuz bir hizmet anlayışı ile sunuyor.

Elite World Hotels’den balayı ve indirim sürprizi

İstanbul’da yer alan Elite World İstanbul (Taksim)Elite World Prestige (Taksim)Elite World Business(Florya), Elite World Europe(Basın Ekspres) ve Elite World Asia (Küçükyalı) ile Van’da yer alan Elite World Van otellerinde dünya evine giren tüm çiftlere Elite World Marmaris Hotel’de balayılarını romantik ve unutulmaz kılacak 2 gece hediye ediliyor. Ayrıca Elite World Otellerinde Haziran sonuna kadar düğün rezervasyonunuzu yaptıranlar için %20 indirim uygulanıyor.