Kilim Mobilya, şıklığıyla göz kamaştıran salon takımı Poyraz ile yaşam alanınızın içtenlik kokan bir havaya bürünmesini sağlıyor. Özel dokulu kumaşını zengin renk tonlarının ihtişamıyla birleştiren Poyraz, gürgen ağacından yapılan ayaklarıyla salonunuzu kişiselleştirmenin ötesinde evde vakit geçirmeyi daha keyifli hale getiriyor.

Yaşam alanları için birbirinden iddialı tasarımlara imza atan Kilim Mobilya, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Her büyüklükteki eve, her zevke ve her yaş grubuna hitap eden tasarımlarıyla Kilim Mobilya, yeni koleksiyonu Poyraz ile yaşam alanlarına yeni bir perspektif katıyor.

Zengin renk tonlarının tüm ihtişamı salonunuzda…

Çağdaş bir tasarımla mekanı geniş gösteren Poyraz Salon Takımı, yumuşak dokulu kumaşı, farklı renk seçenekleri ve gürgen ayaklarıyla yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor. Kullanıcısına rahat ve yumuşak bir oturum sunan Poyraz ile Kilim Mobilya, yaşam alanındaki sadeliğin ismi oluyor.

2’li ve 3’lü koltuk ve berjerden oluşan Poyraz Salon Takımı, şık ve fonksiyonel tasarımıyla evinize farklı bir esinti taşıyacak.

Editöre Not: 31 Mart’a kadar geçerli Poyraz Salon Takımı fiyatı 8.290 TL