GLORIA HOTELS & RESORTS’TA UNUTULMAZ BİR BALAYI YAŞAYIN
GLORIA HOTELS & RESORTS’TA UNUTULMAZ BİR BALAYI YAŞAYIN
GLORIA HOTELS & RESORTS’TA UNUTULMAZ BİR BALAYI YAŞAYIN
GLORIA HOTELS & RESORTS’TA UNUTULMAZ BİR BALAYI YAŞAYIN

2 milyon 200 metrekarelik arazide Gloria Serenity Resort, Gloria Verde Resort ve Golf Resort’u tek çatı altında birleştirip, 21 yıllık tecrübesi ve kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet veren Gloria Hotels & Resorts, unutulmaz bir balayı geçirmeniz için farklı sürprizlerle sizleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Uzun ve yorucu geçen bir düğün töreninin ardından, hem baş başa kalabileceğiniz hem de yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir balayı hayali kuruyorsanız; huzurun, ayrıcalığın ve lüksün adresi Gloria Hotels & Resorts’un sizler için farklı konseptlerde hazırladığı konaklama paketleri ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

Çam ağaçları arasından ve Acısu Nehri’nden geçerek denize kavuşan Gloria Hotels & Resorts’un huzurlu bahçelerinde; Gloria Balayı Paketi, Gloria Romance ve Gloria Deluxe Balayı Paketi olmak üzere 3 farklı içerikle, balayı çiftlerinin aradığı tüm özellikler özenle sunulmaktadır.

Kişisel konforunuz ve damak zevkiniz için tüm beklentilerinizin karşılandığı paketlerde; odaya kahvaltı, a la carte restoranlarda gastronomi yolculuğu, Gloria Golf Club’da golf dersi, La Source, Thalasso ve Serenity Spa’da ruhunuzu şımartan masajlar ve cilt bakımları, balayı çiftlerine özel ikramlar gibi birçok seçenek yer alıyor.

Akdeniz yaşam tarzının rahatlığını odalarından kumsalına kadar her yerde hissedeceğiniz Gloria Hotels & Resorts’ta, tatiliniz boyunca dilerseniz gün doğumuna karşı sabah yürüyüşü yapabilir, yürüyüşünüz esnasında yemyeşil doğanın içinden gelen kuş seslerini dinleyebilir, dilerseniz mavi bayraklı plajında yüzebilir ve ardından iskeledeki barda muhteşem günbatımına karşı içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Balayınızı unutulmaz kılmak için her ayrıntıyı düşünen Gloria Hotels & Resorts, tüm özel hizmetleriyle balayı çiftlerini ağırlamayı bekliyor.