G LINGERIE “DIM NUDE SUPPORT” İLE KADINLARI BÜYÜLÜYOR
G LINGERIE “DIM NUDE SUPPORT” İLE KADINLARI BÜYÜLÜYOR

G Lingerie, bünyesindeki iç giyim markaları ile kadınlara pratik ve şık çözümler sunmaya devam ediyor. Kadınların vazgeçilmez güzellik unsuru sıkı ve dik göğüslere kavuşmak G Lingerie ile artık daha kolay. Fransa’da kadınların en çok tercih ettiği iç giyim markası DIM, kadınların iç dünyalarına konfor sağlarken kendilerini güzel hissetmelerini de hedefliyor.

Gelişen teknolojik dokunuşlarıyla adından söz ettiren DIM’in Nude Support sütyeni, lazer kesim ince bir sütyen olarak ön plana çıkıyor ve ultra hafif özelliği sayesinde kadınlara yok gibi hissinin rahatlığını sunuyor. Göğsü toparlamanın yanı sıra dik bir görünüm de sağlayan Nude Support’un ince kumaşlı kabı, kolaylıkla göğsü toparlayarak size optimal destek ve eşsiz bir konfor sağlıyor. Yüksek toparlayıcı özelliğe sahip sütyenin dikişsiz ve ince dokusu, kıyafetlerinizin altında görünmez ikinci bir cilt gibi durarak gün boyu rahat bir kullanım sunuyor.

Yüksek toparlayıcı özelliğe sahip sütyenin, ten rengi ve siyah alternatifleri de bulunuyor. Nude Support sütyen, en üst düzey rahatlık için birbiriyle uyumlu dikişsiz külotlarıyla da kombine edilebiliyor.