FOUR SEASONS HOTELS ISTANBUL’DAN MASAL GİBİ DÜĞÜNLER
FOUR SEASONS HOTELS ISTANBUL’DAN MASAL GİBİ DÜĞÜNLER
FOUR SEASONS HOTELS ISTANBUL’DAN MASAL GİBİ DÜĞÜNLER

Eşsiz Boğaz manzarası ile Four Seasons Hotel Bosphorus ve Tarihi Yarımada’nın büyüleyici atmosferinde konumlanan Four Seasons Hotel Sultanahmet, evlenecek çiftlere zarif dokunuşlarla şekillenmiş ve her detayı incelikle planlanmış unutamayacakları bir düğün programı sunuyor.

FOUR SEASONS HOTEL ISTANBUL AT SULTANAHMET

Sultanahmet’in tarihi dokusunda, incelikli detaylarıyla, masal gibi bir düğün hayal eden çiftler için Four Sesons Hotel Sultanahmet reddedemeyecekleri bir teklif sunuyor. Balo salonunun dekorasyonundan, Four Seasons şeflerinin hazırlayacağı leziz düğün menüsüne, DJ organizasyonundan ses ve müziğe kadar bu özel geceyi tamamlayan her detay, Four Seasons Hotel Sultanahmet’in hazırladığı özel düğün teklifinin içinde yer alıyor.

Four Seasons Hotel Sultanahmet, hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren Türk ve yabancı misafirleri için A’YA Lounge’da düzenlenen kokteyllerden, balo salonundaki görkemli düğünlere dek birbirinden özel ve şık davetlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Detaylı bilgi için: 0212 402 3000

FOUR SEASONS HOTEL ISTANBUL AT THE BOSPHORUS

Büyüleyici Boğaz manzarası, görkemli balo salonları ve “Atik Paşa Teras” ile Four Seasons Hotel Bosphorus, açıldığı günden bu yana İstanbul’un göz kamaştıran düğün davetlerine imza atmaya devam ediyor. Boğaz’ın yanı başındaki konumuyla etkileyici bir atmosfer sunan teras, misafirler için keyif veren anlar yaratıyor. Yaratıcı peyzaj çalışmalarının, Boğaz’ın maviliği ile buluştuğu “Atik Paşa Teras” 1000 m2’lik açık alanı ve 800 kişi kapasitesi ile hafızalardan silinmeyecek yaz düğünlerine ev sahipliği yapıyor.

Otelin sevilen davet mekanlarından Bosphorus Balo salonu, iç ve dış alanda toplamda 400 kişi kapasitesi ile misafirlerini ağırlarken, 1000m2’lik “Atik Paşa Balo Salonu” 7 metre tavan yüksekliği ile konuklara adım attıkları ilk andan itibaren eşsiz bir mekânda olmanın farkını yaşatıyor. Sütunsuz mimarisi ve zengin fuaye alanları ile Atik Paşa, 750 kişiye kadar olan düğünlere fonksiyonel bir şekilde ev sahipliği yapabiliyor.

Gelin ve damadın kişisel isteklerine göre şekillenen menüleri, balayı için görkemli suitleri ve düğün öncesi hazırlık için bakım ritüeli sunan spa merkezi ile Four Seasons Hotel Bosphorus, hafta içi bir günde evlenmeyi tercih eden çiftler için de en doğru adres…

Detaylı bilgi için: 0212 381 4000

FOUR SEASONS HOTELS ISTANBUL CATERING HİZMETİ

Four Seasons lezzeti, özeni ve kusursuz servisi, dilediğiniz her yerde…

Şehrin benzersiz noktalarında konumlanmış Four Seasons Otelleri; Sultanahmet ve Boğaz’da sunduğu Four Seasons ayrıcalığını ve servis anlayışını büyük bir özenle misafirlerinin yanına götürüyor. “Four Seasons Catering” ekibi düğünün başından sonuna dek çiftlere rehberlik ederken, gelin ve damadın isteklerine özel, kişiliklerini yansıtan menüler oluşturuyor. Aynı zamanda catering ekibi evde ağırlanacak kına gecesi kutlamasından, teknede iki kişilik yemeğe, özel bir mekânda gerçekleşecek kokteylden, doğum günü partilerine kadar hayal edilen her organizasyonu kusursuz biçimde hayata geçiriyor. Otelin Ziyafet Direktörü Başak Güngör gerçekleştirdikleri hizmetler hakkında şunları söylüyor: “Şüphesiz ki her organizasyon birbirinden farklı ve çok özel. Düğün gününü incelikli detaylarıyla çiftlerin ve ailelerinin istekleri doğrultusunda nasıl özenle planlıyorsak, aynı şekilde toplantılardan, evlilik tekliflerine, doğum günlerinden kokteyllere kadar her türlü organizasyonu Four Seasons’ın kalitesi, özenli sunumu ve kişiye özel dokunuşlarıyla şekillendiriyoruz. Hayalleri gerçeğe dönüştürmekten büyük keyif alıyoruz.”