Düğün Gecenizin Yıldızı Siz Olun
Düğün Gecenizin Yıldızı Siz Olun

O en özel günde muhteşem görünmek her kadının hakkı, ancak ya bakım için hiç zamanınız kalmadıysa ne yapacaksınız? İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun yüz bakım uzmanı Nichola Joss, LUNA 2 ile ışıl ışıl bir cildin mümkün olduğunu söylüyor.

O büyük günün yıldızı şüphesiz ki sizsiniz ama cildiniz de ışıl ışıl olmalı, bir yıldıza yakışır şekilde parlamalı… Dünyanın en organize gelini bile olsanız düğüne hazırlanırken stres, uykusuzluk, alışveriş, koşuşturma derken cildiniz krizin eşiğine gelebilir. Endişelenmeyin! Düğününüze ister altı ay, ister altı gün kalmış olsun güzel bir cilde kavuşmak için hâlâ zamanınız var. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun ünlü cilt bakım uzmanı Nichola Joss’un önerilerine kulak verin.

Cildinizi masajla canlandırın

Genellikle düğün öncesi bakıma en az altı ay önceden başlamanız önerilir. Böylece gül hastalığı veya akne gibi sorunlarınız varsa çözmek için vaktiniz olur. Ancak zamanınız kalmadıysa cildinizi canlandırmak, daha iyi ve pürüzsüz görünmesini sağlamak için mini masajlardan ve maskelerden yardım alabilirsiniz. Masaj, yüz kaslarınızı uyararak dolaşımı artırır, böylece cildiniz daha yumuşak gergin görünür. Her zaman bir güzellik merkezine gidip masaj yaptırmanız mümkün olmayacağı için FOREO LUNA 2’den yardım alabilirsiniz. LUNA 2, T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildinize hassas bir şekilde masaj yapıyor. Bu arada küçük bir sır verelim; Prens Harry ile evlenen Kraliyet Gelini Sussex Düşesi Megan Markle da düğününe hazırlanırken LUNA 2 kullanmış.

Derinlemesine temizlik şart

Nicola Joss, “Cildinizi ne kadar iyi temizlerseniz o kadar parlak görünür” diyor. Ancak günlük temizleme ürünleriyle yüzünüzü yıkamak derinlemesine temizlik sağlamaya yetmez. LUNA 2 yaydığı titreşimler sayesinde kullandığınız ürünün hızlı bir şekilde cilde nüfuz etmesini sağlayarak makyaj kalıntılarının, kirin ve yağın yüzde 99,5’ini temizlemeye yardımcı oluyor. Temizliğin ardından nemlendirme şart. LUNA 2 bu noktada da arka yüzeyinde yer alan anti-aging masajı moduyla imdada yetişiyor. Hem nemlendirici ürünün cilt tarafından kolayca emilmesine hem de sıkılaşmasına destek sağlıyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve BeymenN11,TrendyolLidyanaHepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.