Dünya iç giyiminin ünlü markalarını tek çatı altında bir araya getiren G Lingerie, fonksiyonel, zarif ve şık tasarımlarıyla her kadının sahip olmak isteyeceği modellerle dolu. Tüm beden tiplerine yönelik her daim fark yaratan teknolojik ürünler, göz alıcı tasarımlarla bir arada.

Gelinliklerinize Dantel ve Işıltının İpeksi Dokunuşu

Gelin iç çamaşırı önemli ve çok özel! Bütün gün bunu giyeceksiniz. Bu yüzden iç çamaşırının gelinliğinizin altında harika görünmesi ve rahat hissettirmesi önemli. Görünmez olmasının yanı sıra vücudunuza tam oturan, sizi tamamlayan ve zenginleştiren, size mükemmel şekilde uyum sağlayan bir çamaşır olmalı.

G Lingerie’nin en seksi markalarından biri olan İngiltere’nin bir numaralı markalarından biri olan GossardGlossies modeli ile tam bu ihtiyaca yönelik iz yapmayan parlak ve ince dokusuyla aşkın ışıltısını yansıtıyor.

Tüllerin, fiyonkların, dantellerin, parlak ve ışıltılı kumaşların karşımıza bolca çıkacağı 2019 gelinlik modellerine şık bir dokunuş da iç giyiminiz ile yapmak isterseniz Gossard Glossiesharika bir tercih. Minimal tasarımıyla destekleme ve toparlama özelliğine sahip ürünlerden biri olan Glossies’in özel ikinci ten etkili parlak kumaşı ile de hissedeceğiniz yok gibi duygusuna şaşıracaksınız. Parlak yumuşak kumaşı ile de askılı, şeffaf, dantelli gelinlikler ile mükemmel uyum sağlıyor.

Birbirinden şık modelleri ile günlük kullanımlarda da hem gece hem de gündüz iç giyiminde fark yaratan Gossard, son teknoloji tasarımlarıyla konfor ve stili de bir arada sunuyor. Gossardın en hit parçası olan Glossies, özel teknolojik kap yapısıyla göğüsleri mükemmel kavrayarak, parlak kumaş yapısıyla göz alıcı bir görünüm sağlarken, ultra yumuşak ve pürüzsüz kumaşı ile de kıyafetlerde iz yaratmıyor.

Gelinlik altında da fonksiyonelliğiyle rahatlıkla kullanılabilen Gossard’ın en hit parçası Glossies, pürüzsüz yüzeyi, dekoratif elastik kenarları ve yokmuş hissiyle göz dolduruyor.