PARFUMS DE MARLY’DEN İKİ EŞSİZ PARFÜM
PARFUMS DE MARLY’DEN İKİ EŞSİZ PARFÜM
PARFUMS DE MARLY’DEN İKİ EŞSİZ PARFÜM
PARFUMS DE MARLY’DEN İKİ EŞSİZ PARFÜM

Parfums De Marly’nin İlk Deniz Kokulu Parfümü “Percival” Exclusive Olarak BEYMEN’lerde…

Dünyaca ünlü Fransız niş parfüm markası Parfums De Marly’nin ilk deniz kokulu parfümü “Percival” exclusive olarak BEYMEN’lerde ve www.beymen.comadresinde satışa sunuluyor.

Narenciye ve aromatik notalarını odunsu bir bazda ince bir dengede buluşturan PercivalParfums de Marly‘nin kurucusu Julien Sprecher ile Maison Firmenich’in hümanist bir parfümörü ve yetenekli burnu Hamid Merati-Kashani işbirliğiyle tasarlandı.

Üst notalarında bergamot ve mandarin kokuları ile eşsiz bir kombinasyon sunan Percival’in karakterini ve derinliğini oluşturan kalp notalarında ise lavanta, kişniş ve tarçınla örtüşen doğal yasemin, menekşe ve sardunya; alt notalarında misk, karabiber, Kanada balsamı ve odunsu baharatlar öne çıkıyor.

Her mevsim için ideal kullanım seçeneği sunan Percival, her zaman lüks, özgün ve asil parfümleri tercih edenler için özel olarak hazırlandı.

Koku Ailesi: Odunsu ve Aromatik

Üst Notalar: Bergamut, Mandalina, aromatik notalar

Orta Notalar: Yasemin, menekşe, sardunya çiçeği, lavanta, pembe biber, kişniş, tarçın

Alt Notalar: Misk, odunsu notalar, baharatlar, biber, hindistancevizi, tonka

Tasarım: Percival, kraliyet mavisi renkteki elyapımı göz alıcı şişesi ile dikkat çekiyor. Son olarak yüzeyi krom ile kaplanan şişe eşsiz tasarımı ile göz kamaştırıyor.

Cinsiyet: Unisex

Fiyat: 125ml 1.800 TL

Satış Noktası: BEYMEN

Parfums De Marly’den Tezatlar İle Dolu Bir Koku: “Delina”

Dünyaca ünlü Fransız niş parfüm markası Parfums De Marly’nin çarpıcı ve feminen parfümü “Delina” bu kış favoriniz olacak.

Parfümör Qentin Bish’in imzasını taşıyan, exclusive olarak BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde satışa sunulan Delina’nın üst notalarında bergamut ve litchi yer alıyor. Kalp notalarında baskın olarak Türk gülü, şakayık, vanilya ve miskin öne çıktığı feminen parfüm, alt notalarında ise kaşmir, Haiti Vetiveri ve sedir ağacı özleriyle derinlik kazanıyor.

Sınıfı: Çiçeksi

Üst Notalar: Bergamut, Rhubarb, Litchi (Çin ağacı meyvesi)

Orta Notalar: Türk gülü, Şakayık, Vanilya, Misk

Alt Notalar: Kaşmir, Haiti Vetiveri, Sedir ağacı

Cinsiyet: Kadın

Fiyat Bilgisi: 75ml, 1.725 TL

Satış Noktaları: BEYMEN