Six Senses Kaplankaya’da Büyüleyici Düğünler
Six Senses Kaplankaya’da Büyüleyici Düğünler
Six Senses Kaplankaya’da Büyüleyici Düğünler

Ege’nin eşsiz doğasında yer alan Six Senses Kaplankaya büyüleyici düğünlere imza atarak çiftlerin bu en özel gününü unutulmaz bir anıya dönüştürüyor. Kumsal, yemyeşil çimenler, deniz, ağaçların ve yıldızların altında bir düğün seramonisi gerçekleştirmek isteyen çiftler için Six Senses Kaplankaya unutulmaz organizasyonlar hazırlıyor.

Ege’nin turkuaz denizine karşı kumsalda eğlenceli, coşku dolu bir parti, Wild Thyme Restoran’ın büyüleyici güzellikteki havuzlu terasında sofistike bir kokteyl veya tarihi bir Zeytinyağı Fabrikası’nda alışılmışın dışında bir düğün için Six Senses Kaplankaya birçok alternatif sunuyor.

Kumların Üzerinde “Evet!”

Ana Plaj & Marina Koyu

Eğlenceli bir düğün, coşku dolu bir parti için en özel alternatiflerden biri Six Senses Kaplankaya’nın ana plajı ve Marina Koyu. İnce kum tanelerinden oluşan plajın hemen bitiminde başlayan Ege’nin mükemmel doğası ve tarifsiz manzarasına sahip bu alan 200-300 kişilik organizasyonlar için ideal.

Anhinga Restoran

Yaklaşık 150 metre uzunluğunda kesintisiz bir kumsalda özenle tasarlanmış bir İtalyan restoranının bulunduğu bir koyda bulunan Anhinga Restoran, mekanın ruhuna uygun tüm konseptlere göre organize edilebiliyor. Özel bir koy içerisinde konumlanan bu alanda saat sınırı olmaksızın günün ilk ışıklarına kadar eğlenmek mümkün.

Denize Karşı, Havuz Kenarında Bir Akşam

Wild Thyme Restoran

Wild Thyme Restoran, havuz kenarında olmasının yanı sıra nefes kesen deniz manzarası ile oturma düzeninde 100 kişiye kadar, kokteyl düzeninde 150 kişiye kadar planlanan düğün veya partiler için ideal bir alternatif sunuyor. Wild Thyme, sade ve modern tasarımı sayesinde ufak dokunuşlar ile her türlü konsepte uygun hale geliyor.

Club House

Ege’nin muhteşem panoramik manzarasına sahip ‘Club House’ 150 kişiye kadar olan etkinlikleriniz için eşsiz bir seçenek oluşturuyor.

Tarihi Zeytinyağı Fabrikası’nda Alışılmışın Dışında Bir Düğün

İçinde tarihi eser niteliği taşıyan İngiliz yapımı makineler bulunan, 20. yüzyılın başlarında tamamlanan zamanının en modern yağhanesinin içinde, alışılmışın dışında düzenlenen konsept düğünler için farklı alternatif sunuyor.

Six Senses Kaplankaya’da bulunan Zeytinyağı Fabrikası’nda gerçekleşecek 250-300 kişiye kadar olan düğün seramonileri, dekorasyon ve atmosferiyle unutulmaz bir geceye dönüşüyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için sales-kaplankaya@sixsenses.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.