Romantik Sonbahar Etkisi
Romantik Sonbahar Etkisi
Romantik Sonbahar Etkisi
Romantik Sonbahar Etkisi
Romantik Sonbahar Etkisi

Sonbahara Pudramsı Dokunuş
Yükselen couture markası Sagaza, Türk kadınlarını yeni sezonda romantizm dolu şeffaf hissi bırakan tonlara davet ediyor. İpek tül ve dantel dokunuşların transparan ile buluştuğu Sagaza elbiselerinde, el işçiliği ile hafif ve doğal şıklığın formülü yazılıyor.
Sagaza Kreatif Direktörü Zelia Kaçar, zıtlıkların uyumunu ortaya çıkaran bu koleksiyonda “Bir yanda pudra pembenin masumiyeti, bir yanda transparan tül detayların cazibesi ile şampanya tonlarının asaletini buluşturduk.” diyerek, sezondaki ana duyguları özetliyor.

Haute couture ve couture tasarımlarıyla kendisinden söz ettiren, genç ve her yaş kadının yükselen markası Sagaza; bu sezonda da pudra pembeden şampanya tonlarına, gül kurusundan ten rengi tonlarına uzanan koleksiyonuyla sevenleriyle buluşuyor. Sonbaharın tatlı serin havalarında düğünlerde, davetlerde ışıldamak isteyen kendine güvenen şık kadınların tercihi Sagaza; gece elbisesi, parti kıyafetleri ve gelinlikleriyle hazır ve kişiye özel tasarımlarını beğeniye sunuyor.

Sagaza tasarımlarına ve kişiye özel dikim hizmetine Nişantaşı Valikonağı showroom’larından ulaşabilirsiniz.

SAGAZA Hakkında:

SAGAZA, İspanya’nın başkenti Madrid’de doğarak, İspanya’nın gece elbiselerine yeni bir anlayış getirmek üzere İspanyol ve Türkiye ortaklı olarak 2008 yılında kuruldu. Akademik eğitimini Madrid’de İstituto Europeo di Design’da tamamlayan, markanın kreatif direktörü Zelia Kaçar mezun olduktan sonra Madrid Fashion Week’te Antonio Alvarado’nun defilesine 5 parçalık koleksiyon hazırladı. Bu dönemde yaptığı birikimleri en iyi aktaracağına inandığı gece kıyafetlerine yönelerek, İspanya’daki 3. yılında Avrupa’da modacıların koleksiyonlarını pazarlayan bir firmanın teklifi üzerine SAGAZA markasının çatısı altında koleksiyon hazırlamaya başladı. İspanyol tv yıldızlarını, oyuncularını ve modelleri giydiren marka kısa sürede marka bilinirliliğini sağladı. 2008 yılında Madrid’ deki uluslararası SIMM Fuarı’nda vitrine çıkan marka, fuarın öne çıkan markalarından oldu. Daha sonra Couture Mağaza konseptiyle Madrid’de Head Office’ini açtı. Üretimini Türkiye’de yapmaya karar veren marka, 2009 yılında Türkiye ve Ortadoğu haklarını satın alan, İspanya‘da ortaklığı bulunan Baki Süslüer tarafından İstanbul Nişantası’nda ki şubesini açtı. Türkiye’de kısa zamanda popüler bir marka haline gelen SAGAZA, birçok proje ve defile gerçekleştirdi. Ünlü isimlerin tercihi olan, özellikle Ortadoğu’dan da yoğun bir talep ve takipçisi olan, İspanya, Portekiz ve Güney Amerika ülkelerinde geniş bir satış ağına sahip marka gece koleksiyonlarına iki sezondur eklediği gelinliklerle de Nişantaşı’ndaki yeni showroomunda hizmet veriyor. Butik konseptini koruyarak, önde gelen fuar ve moda haftalarında boy gösteren SAGAZA, lüks couture mağaza anlayışı ve gelinlik ürün gruplarıyla yoluna devam ediyor.