Erkek giyim sektörüne yön veren Altınyıldız Classics, güçlü koleksiyonu ve Türkiye’nin en sevilen aktörlerinden Burak Özçivit ile çekimlerini gerçekleştirdiği, Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu reklam filmini yayınladı.
Çekimleri Şile’de gerçekleşen reklam filminde, beğenilen aktör Altınyıldız Classics’in IRONY ismini verdiği koleksiyonundan tamamen hafiflemiş, kumaştaki kaliteyi dikişteki ustalıkla buluşturan takımlar ile karşımıza çıkıyor.
‘’Senin ışığın yeter’’ cümlesini hafızalarımıza kazıyan ve benzerlerinden sıyrılan reklam filmi için Burak Özçivit ‘’Altınyıldız Classics’in Sonbahar-Kış Koleksiyonu reklam filmi çekimlerini Şile’de gerçekleştirdik. Doğası ve ruhunu çok sevdiğim bir mekanda, Altınyıldız Classics’in yeni sezon koleksiyonundan beni en çok yansıttığına inandığım takımlar ile kamera karşısına geçtim.” görüşlerine yer verdi.
Altınyıldız Classics Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu reklam filminin yönetmenliğini hem markayı hem Özçivit’i çok iyi tanımlayan Uygar Kutlu gerçekleştirdi.