FOREO LUNA 2’NİZDEN EN ÇOK FAYDA SAĞLAMANIN YOLLARI
FOREO LUNA 2’NİZDEN EN ÇOK FAYDA SAĞLAMANIN YOLLARI
FOREO LUNA 2’NİZDEN EN ÇOK FAYDA SAĞLAMANIN YOLLARI
FOREO LUNA 2’NİZDEN EN ÇOK FAYDA SAĞLAMANIN YOLLARI
FOREO LUNA 2’NİZDEN EN ÇOK FAYDA SAĞLAMANIN YOLLARI

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, yeni ürünü LUNA 2’ye eklediği yeni anti-aging özelliği ile cilt bakım dünyasında devrim yaratmaya devam ediyor. Dört popüler cilt tipi için geliştirilen alternatif başlıkların ön yüzü ile derinlemesine bir cilt temizliği yapılırken, arka yüzünde bulunan yaşlanma etkilerini giderici yüzeyi ile güzelliğine meraklı kadınların vazgeçilmezi olmaya aday.

Düzenli kullanımla birlikte parlak ve saydam bir cilt elde edeceğiniz bu ürünün etkili uygulama yöntemlerinin başında doğru cilt tipine uygun ürünün seçilmesi geliyor. Hassas, karma, yağlı ve normal cilt tipi alternatifleri arasından kendi cildinize en uygun ürünü kullanmanız çok önemli. Bir diğer önemli yöntem ise, kullanım öncesi cildinizde bulunan makyajın iyice temizlendiğinden emin olmak. FOREO LUNA 2’nin yüzeyinin ideal formunda muhafaza edilmesi için, kil, silikon bazlı ya da taneli temizleyicilerden uzak durmanız gerekiyor.

Yüzünüzdeki makyajı iyice temizledikten sonra FOREO LUNA 2’yi cildinize yumuşak bir şekilde uygulamaya ve etkisini anında görmeye başlayabilirsiniz. Markanın yeni serisinde, 2 kat güçlendirilmiş ve dakikada 8000 T-sonic titreşim yapan dokunma noktaları sayesinde derinlemesine bir yüz temizliği rutini sunuluyor. Cihazı cildinize çok bastırmamak işin püf noktası! Çene çizginizden başlayarak yanlara doğru dikey hareketlerle yanakların iç kesimlerine doğru ilerlemek, alın bölgesine geçtiğinizde ortadan dışarıya doğru yuvarlak hareketlerle yüzünüzü temizlemek, FOREO’dan maksimum fayda sağlamanıza yardımcı olacak.

HEM TEMİZLER, HEM GENÇLEŞTİRİR

FOREO LUNA 2’nin her iki yüzü farklı amaçlar için geliştirilmiştir. Ön yüzü ile cilt temizliği yaparken arka yüzünde yer alan düşük frekanslı titreşimler ile yaşlanma etkilerini azaltabilirsiniz. Düzenli olarak kullanmakta olduğunuz yaşlanmayı geciktirici kremleri yüzünüze uyguladıktan sonra LUNA 2 ile yapacağınız yumuşak darbeler, bakım ürünlerinin cildinize nüfuz etmelerini kolaylaştıracaktır. Buradaki altın kural ise, cihazı uyguladığınız bölgelerdeki kaslarınızı gevşetmek.

Düzenli olarak kullanıldığında cildinizde biriken kir, yağ ve makyaj kalıntılarını %99.5 oranında azaltan FOREO LUNA 2 aynı zamanda ölü deri hücrelerini de nazikçe döker. Cildinizin dokusunu bariz fark edilir şekilde arındırırken ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak cildinize sıkı ve canlı bir görünüm kazandırır.
Foreo Luna 2 tavsiye edilen satış fiyatı 1649 TL’dir.
Tüm Foreo ürünlerini www.foreo.com sitesi üzerinden ve seçkin e-mağazalardan satın alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için

MSL Türkiye

İnci Ogan

inci.ogan@mslgroup.com
pr@foreo.com